reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiedzcie mi bo nie znalazłam dziś w żadnym sklepie świeżego ananasa więc kupiłam w razie czego takiego w puszce czy można takiego zjeść?:sorry:
 
reklama
Jak u was bylo z zarodkiem w 4 dobie tzn ile komorek posiadal bo nasz jedynaczek ma 12 zrobil postep od wczoraj ale obawiam sie że za mały
 
Cześć dziewczyny, postanowiłam przenieść się z forum inseminacji na in vitro. Niestety po 4 IUI straciłam już nadzieję. Od jakiegoś czasu czytam Wasze wpisy i napawają mnie optymizmem. Dobra passa trwa tutaj w najlepsze :) 31.03 mam wizytę w klinice i wtedy dowiem się co moja lekarka ma mi do zaoferowania. Gratuluje wszystkim, którym się udało. Może i dla mnie w końcu zaświeci słońce.
Jasani ja również przeszłam z forum oIUI - kojarzę Cię :) mamy podobny termin - ja mam wizyte jutro i dowiem się o ivf. ja mialam 3 iui...
 
Pixie za Ciebie ściskam kciuki po stokroć, już nawet na zapas. Trafiła Ci się kropka która nie chciała się rozwijać ale kolejna będzie prawidłowa. Najważniejsze że Twoje organizm nie odrzuca ciazy[emoji1]

[emoji127] 28.10.2017

Dziękuje kochana, mam taka nadzieje,ze to kropek był słaby [emoji6]

Pixie, a Ty miałaś bardzo wysoka bete, prawda? Mieściła się w normach czy była raczej powyzej ? Czy to, że ciąża się nie utrzymala miało związek z tą wysoka beta, jeśli była ponad normę? Mogło tak być? Serduszko pojawiło się później niż powinno czy normalnie, o czasie?


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Przyrosty miałam ok 160% wysoko ale mieściła sie w normach. A serduszko pokazało sie razem z zarodkiem, który dopiero w 6 tyg sie pokazał i tydzień pózniej sie zatrzymał. Gdzieś wyczytałam, ze bardzo wysoka beta moze świadczyć o wadach ale czy właśnie tak u mnie było....? Niby badania genetyczne mamy dobre z mężem ale on ma słaba morfologię... No zobaczymy jak to z moimi blastakim bedzie. Statystykę mamy słaba: 6 kom , 5 sie zaplodnilo, jedna sie złe rozwijała, 2 trzydniowe miałam podane- nie udało sie i jeszcze 2 blastki czekają [emoji58]

Pytanie do dziewczyn które miały podane 3 dniowe Zarodki, kiedy coś było u was czuć? myślam, że może dzisiaj poczuje jakieś ciągnięcia a tu nic

U mnie chyba koło 3 dpt zaczęły sie ukłucia w podbrzuszu, podwyższona temp, i spulchnienie pochwy



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje kochana, mam taka nadzieje,ze to kropek był słaby [emoji6]



Przyrosty miałam ok 160% wysoko ale mieściła sie w normach. A serduszko pokazało sie razem z zarodkiem, który dopiero w 6 tyg sie pokazał i tydzień pózniej sie zatrzymał. Gdzieś wyczytałam, ze bardzo wysoka beta moze świadczyć o wadach ale czy właśnie tak u mnie było....? Niby badania genetyczne mamy dobre z mężem ale on ma słaba morfologię... No zobaczymy jak to z moimi blastakim bedzie. Statystykę mamy słaba: 6 kom , 5 sie zaplodnilo, jedna sie złe rozwijała, 2 trzydniowe miałam podane- nie udało sie i jeszcze 2 blastki czekają [emoji58]



U mnie chyba koło 3 dpt zaczęły sie ukłucia w podbrzuszu, podwyższona temp, i spulchnienie pochwy



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje Ci kochana za odpowiedź ja biorę na własną rękę nospe mąż mi Zabronił więc już na noc nie biorę. Może coś będę czuła.
Ja Za was cały czas trzymam kciuki wiem, że wkoncu będziesz szczęśliwa mama
 
Kurde nie wiem o co chodzi. Od piątku wstrzykuje Puregon600 po 125 j. I dziś ustawiłam na 100 i wstrzyknelam i przełożylam na nowy żeby wstrzyknac 25 a tu patrzę a jeszcze jest w fiolce która miała być pusta. Ja pierdziele co to kurde ma być?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, jestem happy :) Od pierwszego dnia cyklu startuję z długim protokołem czyli zaczynam antyki - najpóźniej w poniedziałek to się wydarzy ;)

Jednak techniki zamrażania i późniejszego wykorzystania oocytów są jeszcze mało efektywne także zdecyduję się na zapłodnienie 6 komórek a resztę pewnie wywalimy.

Jeszcze mam zrobić AMH (do refundacji leków) i morfologię - do punkcji. W końcu dołączę do Was :p

Kto zaczyna ze mną? :rofl:
Ja też biorę antyki ale mój lekarz twierdzi, że to krótki protokół ;). Będziesz coś brała z antykami czy na razie tylko je? No i ja brałam od drugiego dnia cyklu.
 
Do góry