reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pytanie do dziewczyn które miały podane 3 dniowe Zarodki, kiedy coś było u was czuć? myślam, że może dzisiaj poczuje jakieś ciągnięcia a tu nic
 
Cześć dziewczyny, postanowiłam przenieść się z forum inseminacji na in vitro. Niestety po 4 IUI straciłam już nadzieję. Od jakiegoś czasu czytam Wasze wpisy i napawają mnie optymizmem. Dobra passa trwa tutaj w najlepsze :) 31.03 mam wizytę w klinice i wtedy dowiem się co moja lekarka ma mi do zaoferowania. Gratuluje wszystkim, którym się udało. Może i dla mnie w końcu zaświeci słońce.

Witaj na forum :) napewno i dla nas zaswieci slonce. Trzeba byc dobrej mysli :)

Kurcze. Nie chcialam z fotela.wstawac bo balam.sie ze wyplyna.... ale sa. Zostancie malenstwa, mama was juz kocha.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj je bardzo mocno :)
 
Joko86 - ja musiałam wziąć L4 bo mój system pracy jest dość wyczerpujący pracuję na produkcji po 12h i czasem trzeba dość się nadźwigać przez te 12h, więc ja nie miałam innego wyjścia...wzięłam wcześniej zwolnienie zaraz na wizycie na której ustalona była data transferu, wiadomo jak to w takich firmach w ubikacjach a tu trzeba sobie co nie co wkładać do środka...już ostatnim razem się tak załatwiłam i zapalenia pęcherza dostałam także teraz postanowiłam nie ryzykować.:no2:
 
reklama
Dziekuje dziewczyny. Serio jestem wam wszystkim bardzo wdzieczna ze jestescie.

Doktor na bete mnie wysyla za 2 tyg!! Jak ja wytrzymam, ale przynajmniej do tego czasu L4 dal.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz rade kazda z nas musiala to i ty sobie poradzisz. Blogiego lenistwa przez 2 tygodnie a po szczesliwej becie kolejnych blogich 8 miesiecy :)
 
Do góry