reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Odebrakam wczoraj swoje wyniki Ana2 wyszly slabo dodatnie o mianie 1:160 o typie swiecenia ziarnistym i jaderkowym :(
Niby niskie ale mam bole stawow, kregoslupa, jestem czesto zmeczona nawet jesli nic nie robilam co mogloby mnie zmeczyc. Ahh :( dostalam skierowanie od rodzinnego do WIM w Warszawie na dalsza diagnostyke jutro dzwonie sie rejestrowac.
Mam nadzieje ze sie wyrobie do polowy kwietnia :) zeby zaczac stymulacje. Kolejne podejscie na encortonie i juz sie nie dam zbyc lekarzowi ze niepotrzebny
 
Odebrakam wczoraj swoje wyniki Ana2 wyszly slabo dodatnie o mianie 1:160 o typie swiecenia ziarnistym i jaderkowym :(
Niby niskie ale mam bole stawow, kregoslupa, jestem czesto zmeczona nawet jesli nic nie robilam co mogloby mnie zmeczyc. Ahh :( dostalam skierowanie od rodzinnego do WIM w Warszawie na dalsza diagnostyke jutro dzwonie sie rejestrowac.
Mam nadzieje ze sie wyrobie do polowy kwietnia :) zeby zaczac stymulacje. Kolejne podejscie na encortonie i juz sie nie dam zbyc lekarzowi ze niepotrzebny
Kochana ty już tyle biedna przeszłaś, trzymam kciuki i wierzę, że teraz się wszystko uda
 
W poniedziałek przytulasz kropka czy kropki? [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kropka;) mąż nie ustępuje, muszę liczyć się z jego zdaniem, przeszedł ze mną wszystko od początku do końca... Lekarz powiedział przy nim że zarodki są wysokiej jakości, po odmrozeniu będą transferowane w 7 dniu, przy dwóch jest bardzo duże prawdopodobieństwo mnogiej ciąży... No i się wystraszył...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kropka;) mąż nie ustępuje, muszę liczyć się z jego zdaniem, przeszedł ze mną wszystko od początku do końca... Lekarz powiedział przy nim że zarodki są wysokiej jakości, po odmrozeniu będą transferowane w 7 dniu, przy dwóch jest bardzo duże prawdopodobieństwo mnogiej ciąży... No i się wystraszył...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
7 dobie wow, no to faktycznie ogromne ryzyko ciąży bliźniaczej
 
Wszystkie terminy pozajmowane, umówiona jestestwem na wizytę dopiero 5 kwietnia, ale do tego czasu mogę dostać już @.
W dodatku nie tylko u mojego męża stwierdzono mutację, u mnie występuje też jedna, a dokładnie mutacja G20210G>A, ponoć powoduje, że mogę mieć wysokie prawdopodobieństwo poronienia. Genetyka mam zapisanego na 6 kwietnia, także kuuuupa stresu przed nami.

Nie wiem czy nie będę musiała robić kolejnego badania na mutację czynnika v leiden.
No pełno niewiadomych, więc możliwe że i pgd nas czeka, a nie bardzo chcę ingerować w zarodki.
 
Coś mówiła kiedy się "wyniesie "od Ciebie.?
W czwartek mam 4 weryfikację czego mogę się na niej spodziewać.? Bo już mam napisane usg
No pomału się wchłania a ile to będzie trwało nie wiem,a w czwartek powinnaś już widzieć pęcherzyki z ciałukiem zółtkowym,a jaką miałaś ostatnio betę?
 
reklama
Wszystkie terminy pozajmowane, umówiona jestestwem na wizytę dopiero 5 kwietnia, ale do tego czasu mogę dostać już @.
W dodatku nie tylko u mojego męża stwierdzono mutację, u mnie występuje też jedna, a dokładnie mutacja G20210G>A, ponoć powoduje, że mogę mieć wysokie prawdopodobieństwo poronienia. Genetyka mam zapisanego na 6 kwietnia, także kuuuupa stresu przed nami.

Nie wiem czy nie będę musiała robić kolejnego badania na mutację czynnika v leiden.
No pełno niewiadomych, więc możliwe że i pgd nas czeka, a nie bardzo chcę ingerować w zarodki.
Pgd nie ingeruje w zarodki tylko sprawdza ich poprawności genetyczna a właściwie aberacji w chromosomach.

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry