reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z was nie reagowała na estrofem?
Mi się wydaje, że znowu mam owulacje a nie powinnam jej mieć . Śluz taki owulacyjny i kluje mnie w jajnikach a jestem na estrofemie 3x1. Mam dopiero 6 dzien cyklu i normalnie cykle 28 dniowe ale w tym miesiącu mój okres trwał 3 dni zamiast 5. Wizytę mam we wtorek w 10 dniu cyklu. Mam nadzieję że nie będzie znowu za późno do crio. Normalnie szaleje mi ten organizm albo głowa :/
Kochana dzisiaj doktor się śmiała ze mnie. Ja mówię do niej,że raczej mam owulacje bo zrobiłam 3 testy i wyszły dwie kreski i mówię, że pierwszy raz widział na jakimś teście dwie kreski, że nawet jak kiedyś starałam się z mężem naturalnie to na testach owulacyjnych nie było nigdy 2 kresek. Więc nie mam pojęcia jak one się tam znalazły i to na 3 testach dzisiaj też mam śluz jak na dni płodne. Wydaje mi się, że reagujemy ale tak porostu mamy
 
Dziewczyny nadal nie wierze. A czy to odpowiednia wysokość bety? 111,8 - jestem 11 dni po punkcji i 9 po transferze. W poniedziałek zrobię jeszcze progesteron.
 
reklama
Do góry