reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem dzis 4dpt po transferze, w poniedzialek zamierzam robic bhcg. Fiksuje juz na maxa, probuje nie oszalec. Najchetniej obudzilabym sie dopiero w poniedzialek. Pierwszy raz dostalam dwie blastki, bo u mnie zawsze bylo krucho z zarodkami - b. kiepskie nasienie...
rozumiem Cie doskonale.najgorszy ten czas czekania
 
reklama
A moj szef zaproponowal ze jak nie chce tracic urlopu to mam mu dac zwolnienie od polskiego lekarza. Nie mam pojecia czy mu to wystarczy. Moj szef powiedzial ze jestesmy w ue i ze wystarczy. To mu dam L4 :)
 
to tez zalezy od przychodni i od lekarza.ja mialam problem ze zwolnieniem po ivf.chore to wszystko
A moj szef zaproponowal ze jak nie chce tracic urlopu to mam mu dac zwolnienie od polskiego lekarza. Nie mam pojecia czy mu to wystarczy. Moj szef powiedzial ze jestesmy w ue i ze wystarczy. To mu dam L4 :) oczywiście jak jest możliwość wystawienia przez klinike.
 
Ostatnia edycja:
A moj szef zaproponowal ze jak nie chce tracic urlopu to mam mu dac zwolnienie od polskiego lekarza. Nie mam pojecia czy mu to wystarczy. Moj szef powiedzial ze jestesmy w ue i ze wystarczy. To mu dam L4 :) oczywiście jak jest możliwość wystawienia przez klinike.
tak.ja tez na dwa tyg dostalam z invimedu i zwolnienie jest wazne.nie mialam problemu.ale teraz dobralam sobie do 21 marca jescze juz tu.u mojego gp
 
tak.ja tez na dwa tyg dostalam z invimedu i zwolnienie jest wazne.nie mialam problemu.ale teraz dobralam sobie do 21 marca jescze juz tu.u mojego gp
No to fajnie, tylko szkoda ze u gp trzeba tłumaczyć i prosić by dał zwolnienie zwlaszcza ze to tyle stresu nerwow i pieniedzy. Ja w niedziele lece do polski na 3 tyg i w poniedzialek sie dowiem czy stymulacja zadziałała wiec stres jest i pewnie na każdym kolejnym etapie będzie towarzyszył
 
reklama
No to fajnie, tylko szkoda ze u gp trzeba tłumaczyć i prosić by dał zwolnienie zwlaszcza ze to tyle stresu nerwow i pieniedzy. Ja w niedziele lece do polski na 3 tyg i w poniedzialek sie dowiem czy stymulacja zadziałała wiec stres jest i pewnie na każdym kolejnym etapie będzie towarzyszył
ja wlasnie wrocilam z Polski 9 marca.bylam tam 2 tyg w Gdyni bo robilam zabieg w invimedzie.Latwo nie bylo bo dwa dni po transferze lecialam a ja bardzo sie boje latac.ale relanium pomoglo i jakos poszlo
 
Do góry