reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie miałam pełnego pęcherza, lekarz nawet o tym nie wspomniał. A po transferze musiałam poleżeć 5 minutek i do domu. Powiem Wam, ze gdy wróciłam to bałam się pójść do łazienki żeby mi tam nic nie wpłynęło :-)

Ja też musiałam być bez pełnego pęcherza ale to dlatego ,że mam tylozgięcie macicy.
 
Napisałam do lekarza co robić z tym krwawieniem i nadal mi nie odpisuje. Do tego brzuch mnie boli i jakieś kłucia w pochwie. Ech...
 
Elvka a duze to krwawienie? Moze implantacyjne, mnie zaskoczyla jego sila, bo wyobrazalam sobie, ze to bedzie plamka, a ja plamilam i plamilam.
Oska na bol brzucha i klucie to moze masz w zaleceniach no spe?
 
Elvka a duze to krwawienie? Moze implantacyjne, mnie zaskoczyla jego sila, bo wyobrazalam sobie, ze to bedzie plamka, a ja plamilam i plamilam.
Oska na bol brzucha i klucie to moze masz w zaleceniach no spe?
no nie duze ale jest .takie brazowawe ale na chwile ustalo.test pokazuje 1-2 tyg.ciazy a beta dopiero w poniedzialek
 
Elvka, ja tez implantacyjne mialam brazowe, choc zazwyczaj jest rozowawe. Brazowe plamienie oznacza stara krew, tzn, ze to z krwi 1-2 dni temu, wiec moze tymbardziej implantacyjne. Jesli ono sie bedzie konczyc to jest to wrecz dobry znak.
 
reklama
Do góry