reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oska na plamienie implantacyjne raczej za wczesnie. A nie mialas przypadkiem brazowych plamien w drugiej polowie cyklu? Dla bezpieczenstwa moznaby wziac wiecej luteiny czy jaki tam progesteron bierzesz. Moze to byc cos po transferze. Nie ma sie co martwic.
 
reklama
Mdłości i senność jakby Ciebie, siusiu robie non stop i zaczęła boleć mnie głowa od kilku dni. O zgadze tez nie wspomnę [emoji21] ogólnie ciazowo hehe nareszcie [emoji38] Aha przy blizniakach szybciej brzuszek wychodzi. ... przed sąsiadami jeszcze się ukrywam bo to w większości mocherki bez własnych problemów ale byłam wczoraj z koleżankami na obiedzie na mieście i zauważyły od razu. Luźna bluzka nie zdała egzaminu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji1303][emoji1303][emoji1303]

Oj tak zapomnialam o bolu glowy i mam taki dziwny smak w paszczy, raz kwasny, raz jakis taki metaliczny. Fuuuuj! Ale poswiecenie musi byc [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam żadnych takich plamien wcześniej. Dziś cały dzień na nogach i może sama sobie zaszkodziłam. Cholera jasna!!
 
[emoji1303][emoji1303][emoji1303]

Oj tak zapomnialam o bolu glowy i mam taki dziwny smak w paszczy, raz kwasny, raz jakis taki metaliczny. Fuuuuj! Ale poswiecenie musi byc [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No musi. Kurde za re kilku miesięczne meczarnie troch nawet zaplacilysmy hehe. Aaaa co ważne, sprawność intelekualna jest pod psem. Ojej ciężko mi się myśli hehe wczoraj do białego prania dorzucilam czerwona bluzkę a dziś wywirowalam wełniany sweterek wiec zrobiła się z niego szmatka powyciagana. A to tylko z ostatnich dwóch dni przykłady. Mąż ma ze mną wesoło

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kird
Mdłości i senność jakby Ciebie, siusiu robie non stop i zaczęła boleć mnie głowa od kilku dni. O zgadze tez nie wspomnę [emoji21] ogólnie ciazowo hehe nareszcie [emoji38] Aha przy blizniakach szybciej brzuszek wychodzi. ... przed sąsiadami jeszcze się ukrywam bo to w większości mocherki bez własnych problemów ale byłam wczoraj z koleżankami na obiedzie na mieście i zauważyły od razu. Luźna bluzka nie zdała egzaminu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedyś czytałam, że im więcej mdłości to dobry bardzo dobry znak, że nie będzie promienia
 
reklama
Do góry