reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boję się rozczarowania. A wiem że od jutra zacznie się odliczanie
Nie masz już wpływu na to czy soebuda czy nie. No możesz oczywiście dbać o siebie i nie przesilac się ale w zasadzie niewiele zależy od Ciebie. Bądź dobrej myśli. Zobacz ilu z nas się ostatnio poszczescilo [emoji6]. Pamiętaj, 2017 to szczęśliwy rok! Dlaczego? Bo ja tak mówię hehe i tego się trzymajmy!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie masz już wpływu na to czy soebuda czy nie. No możesz oczywiście dbać o siebie i nie przesilac się ale w zasadzie niewiele zależy od Ciebie. Bądź dobrej myśli. Zobacz ilu z nas się ostatnio poszczescilo [emoji6]. Pamiętaj, 2017 to szczęśliwy rok! Dlaczego? Bo ja tak mówię hehe i tego się trzymajmy!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za podtrzymywanie mnie na duchu
 
Dziewczyny pomocy blagam!!!! 10-ty dzien po transferze dwoch zarodkow 3-dniowych.zaczelam krwawic ale dwa testy pokazuja ciaze.czy mozliwe jest ze leki,ktore biore zaburzyly odczyt testu????prosze pomozcie
 
Dziewczyny mam może głupie pytanie. Czy można poleżeć sobie w wannie w cieplutkiej wodzie? Czy lepiej nie przesadzać z temperatura? Z nosa mi cieknie i przeziębienie się rozkręca i marzy mi się trochę wygrzac. Dziś 2 dzień po transferze
Ja mialam zabroniona kapiel po transferze...tylko szybki i nie goracy prysznic...
 
reklama
Do góry