reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No jesteśmy w tym samym momencie ciąży i ja bym się nie odwazyla radykalnie wszystkiego odstawić. A jak się czujesz? Ja dziś zaczęłam 9tc i mdłości jak w zegarku zaczęły się nasilać [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Od niedzieli do srody chodzilam po scianach przez mdlosci, wczoraj sie uspokoilo i dzisiaj znowu troche gorzej. Zasypiam na stojaco, z mezem sie nie widze praktycznie, bo jak wraca z pracy to ja juz chrapie. No i co chwile do kibelka latam [emoji28] pocieszam sie tym, ze to mały groszek tak do mnie przemawia. A u Ciebie silne dolegliwości?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam może głupie pytanie. Czy można poleżeć sobie w wannie w cieplutkiej wodzie? Czy lepiej nie przesadzać z temperatura? Z nosa mi cieknie i przeziębienie się rozkręca i marzy mi się trochę wygrzac. Dziś 2 dzień po transferze
Nie wiem jak to zabrzmi ale ja od transferu nie odwazylam się położyć w wannie, jedynie prysznic i to nie za gorący. Wysoka temperatura może spowodować krwawienie a tego chcemy uniknąć. Potwierdzam ze małe przeziębienie może sprzyjać przyjęciu blastki, bo organizm skupia się na zwalczaniu infekcji, a nie podanego kropka.
 
Właśnie słucham radio, że w Częstochowie są dofinansowania do invitro zgłosiło się 47 par szkoda, że nie ma tego w każdym mieście, ale tak mieszkam pod Wrocławiem, więc nawet.jak Wrocław zrobi ja się nie łapie yyy

No właśnie.
Ja tez spod Wrocławia i mam takie same myśli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie mi koleżanka wysłała zdjęcie swojej córki z dopiskiem
Zobacz juz jest nas o 1 dziewczynkę wiecej

Juz ma 1 córkę. A ma 22 lata [emoji854]

Niech mnie ktoś dobije [emoji855]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ratunku. Właśnie zobaczyłam jakaś jakąś brązowawą wydzieline na bieliźnie?? Co To? Czy już po wszystkim?? Transfer miałam w środę dwudniowych zarodków. Jezusie oby to nic złego!!
 
Spoko, dzis sie dowiedzialam.ze siostra koleżanki jest w ciazy. ma 20 lat i mature w maju.... ech...
Czasem żałuję ze nie wpadlam jak mialam tyle lat...
 
Od niedzieli do srody chodzilam po scianach przez mdlosci, wczoraj sie uspokoilo i dzisiaj znowu troche gorzej. Zasypiam na stojaco, z mezem sie nie widze praktycznie, bo jak wraca z pracy to ja juz chrapie. No i co chwile do kibelka latam [emoji28] pocieszam sie tym, ze to mały groszek tak do mnie przemawia. A u Ciebie silne dolegliwości?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mdłości i senność jakby Ciebie, siusiu robie non stop i zaczęła boleć mnie głowa od kilku dni. O zgadze tez nie wspomnę [emoji21] ogólnie ciazowo hehe nareszcie [emoji38] Aha przy blizniakach szybciej brzuszek wychodzi. ... przed sąsiadami jeszcze się ukrywam bo to w większości mocherki bez własnych problemów ale byłam wczoraj z koleżankami na obiedzie na mieście i zauważyły od razu. Luźna bluzka nie zdała egzaminu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde nie wiem ...
Ostatnio rozmawiałam ze swoim lekarzem i tak powiedział - wypisze skierowanie , pierwsza wizyta jest bezpłatna ...
Będę u niego w poniedziałek , więc zobaczymy co mi powie ,
Czy płatna czy nie , nie ma to znaczenia , a już na pewno przy takiej kwocie :)
U mnie pierwsza byla bezplatna, ale i tak cena wizyty to kropla w morzu...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry