reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jutro zaczyna sie 9tc, lekarz kazal odstawic wszystkie leki (luteine, duphaston, heparyne. Estrofem odstawil juz 2 tyg temu). Czy to nie za wczesnie? Najbardziej ciekawi mnie kwestia progesteronu [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bralam do 14tc zeby miec pewność ze lozysko zaczelo produkowac progesteron...lekarz nie chcial ryzykowac wczesniej...
 
Dziewczyny jutro zaczyna sie 9tc, lekarz kazal odstawic wszystkie leki (luteine, duphaston, heparyne. Estrofem odstawil juz 2 tyg temu). Czy to nie za wczesnie? Najbardziej ciekawi mnie kwestia progesteronu [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Luteiny nie powinno się odstawić z dnia na dzień . Dziwnie trochę. Ja heparyne do końca ciąży. Z luteiny tez powoli schodze ale na zasadzie 3 tbl mniej co 2 tygodnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ludek , jesteś przed in vitro ? Na jakim etapie jesteście , my w zasadzie na samiuśkim początku , na przyszłej wizycie odbieramy skierowanie...
A ja nic nie wiem ... W głowie milion myśli , jeszcze więcej pytań ... Nie wiem jak ja to wszystko pojmę ? :(
Dziewczyny ,a czy przed przystąpieniem do in vitro TRZEBA przejść inseminację ? Jest to jakiś wymóg procedury ?
Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać , ale widzę ,że się tu dzieje:) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za udane -przyszłe mamusie :)
Nie kochana, nie musisz podchodzić do inseminacji. Ja ani razu nie miałam IUI od razu in vitro. Fakt faktem ja zachodzilam naturalnie w ciążę ale nie byłam w stanie utrzymać żadnej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam może głupie pytanie. Czy można poleżeć sobie w wannie w cieplutkiej wodzie? Czy lepiej nie przesadzać z temperatura? Z nosa mi cieknie i przeziębienie się rozkręca i marzy mi się trochę wygrzac. Dziś 2 dzień po transferze
 
reklama
Do góry