reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozmawiałam z @koniczynka A ona się na tym zna i mówi że wyniki masz super
.
Więc głowa do góry

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki Ewunka za konsultacje. Uspokoilam się trochę, a już myślałam zeby powtórzyć usg i pappe. Za dużo czytam i nakręcam się niepotrzebnie.
Pamiętam o sobocie i myślami jestem z Tobą!
 
reklama
Gdzie pierwsza wizyta jest bezpłatna?
Raczej ze skierowaniem nie pójdziesz do prywatnych klinik za darmo.
Ale moge sie mylić.

Tak, Wrocław nie ma dofinansowania do invitro.
Z reszta mnie to nie obejmuje bo mieszkam 10 km od Wrocławia. Wiec z dofinansowaniem czy bez i tak płace tyle samo [emoji851]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde nie wiem ...
Ostatnio rozmawiałam ze swoim lekarzem i tak powiedział - wypisze skierowanie , pierwsza wizyta jest bezpłatna ...
Będę u niego w poniedziałek , więc zobaczymy co mi powie ,
Czy płatna czy nie , nie ma to znaczenia , a już na pewno przy takiej kwocie :)
 
Kurde nie wiem ...
Ostatnio rozmawiałam ze swoim lekarzem i tak powiedział - wypisze skierowanie , pierwsza wizyta jest bezpłatna ...
Będę u niego w poniedziałek , więc zobaczymy co mi powie ,
Czy płatna czy nie , nie ma to znaczenia , a już na pewno przy takiej kwocie :)

Poszła prywatna wiadomość


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedz mi jeszcze proszę -
To jest wasze 1wsze podejście ?
Jutro masz transfer , a jak dług na niego czekałaś ,chodzi mi o czas procedury in vitro ...
Dziewczyny już tu mi pisały , że jest to raczej koło 2 mcy ...
A jak to wyglądało u Ciebie ?

Ty masz "chociaż " niedorożny jajowód , a ja :( ... A ja całkiem zdrowa... NIBY ! :(
Ja w styczniu poszłam na wizytę i w tym samym miesiącu zrobiliśmy badania. Miałam zacząć stymulacjestymulacja Ale niestety wynik na ureaplasme wyszedł pozytywny i przesunęło się wszystko o miesiąc. Bo 2 tyg leczenia i po 10dnich wynik. Później 10 dni tabletki (estradiol) czekanie na @ w 3 dniu cyklu wizyta i stymulacja 2 tygodnie. Punkcje miałam w poniedziałek i jutro transfer. Ogólnie to żeby nie ta ureaplasma to byłoby o wiele szybciej. Od czasu stymulki to bardzo szybko mi zleciało. Tobie też zleci zobaczysz.
 
A powiedz mi jeszcze proszę -
To jest wasze 1wsze podejście ?
Jutro masz transfer , a jak dług na niego czekałaś ,chodzi mi o czas procedury in vitro ...
Dziewczyny już tu mi pisały , że jest to raczej koło 2 mcy ...
A jak to wyglądało u Ciebie ?

Ty masz "chociaż " niedorożny jajowód , a ja :( ... A ja całkiem zdrowa... NIBY ! :(
Pierwsze podejscie
 
Dziewczyny któraś tu z was pisała o pomocy psychologa , jaka się należy(o ile dobrze zrozumiaaąm ) takim kobietą jak my ...Nie mogę tego odnaleźć .Możecie mi podrzucić.
 
Ja w styczniu poszłam na wizytę i w tym samym miesiącu zrobiliśmy badania. Miałam zacząć stymulacjestymulacja Ale niestety wynik na ureaplasme wyszedł pozytywny i przesunęło się wszystko o miesiąc. Bo 2 tyg leczenia i po 10dnich wynik. Później 10 dni tabletki (estradiol) czekanie na @ w 3 dniu cyklu wizyta i stymulacja 2 tygodnie. Punkcje miałam w poniedziałek i jutro transfer. Ogólnie to żeby nie ta ureaplasma to byłoby o wiele szybciej. Od czasu stymulki to bardzo szybko mi zleciało. Tobie też zleci zobaczysz.
Yhhymm no tak zawsze coś ...
Ale jutro już wielki dzień :)Doczekałaś się ! :) Pewnie jesteś podekscytowana :)Będę trzymać kciuki ! :)
 
Yhhymm no tak zawsze coś ...
Ale jutro już wielki dzień :)Doczekałaś się ! :) Pewnie jesteś podekscytowana :)Będę trzymać kciuki ! :)
Dziękuję. Raczej dziwnie się czuje bo nie wiem co mam myśleć czy się cieszyć czy nie. Wiem że może być różnie ale wiem tez ze muszę myśleć pozytywnie. Boje sie rozczarować.
 
reklama
Do góry