reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz w domu, ale teraz widze, ze za 5 tyg kolejny stres, bo mam skierowanie na usg, chyba dr nazwal je genetyczne, a na skierowaniu napisane "stwierdzenie znacznie wiekszego ryzyka urodzenia dziecka dotknietego choroba uwarunkowana monogenetycznie". Chociaz mam nadzieje, ze to tylko na potrzeby nfz [emoji30]

Czekam na info jak Ci poszlo [emoji1307][emoji1307]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, Kochana! Myśl pozytywnie i bądź spokojna bo to dla Waszej dwójki najlepsze :)
 
reklama
Ja właśnie dzisiaj kupiłam femibion @Hooope86 mnie zainspirowała ;) Postanowiłam, że będę go brała co drugi dzień a co drugi tylko folik i wit D3 bo mam niedobór I mam zamiar pić olej lniany :). No i jeszcze ograniczyć słodycze a to będzie najtrudnejsze...

Ja jestem wybitnym potworem ciasteczkowym, na szczescie teraz mi troche ochota na slodycze przeszla, ale jednak bede musiala jeszcze powalczyc [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie dzisiaj kupiłam femibion @Hooope86 mnie zainspirowała ;) Postanowiłam, że będę go brała co drugi dzień a co drugi tylko folik i wit D3 bo mam niedobór I mam zamiar pić olej lniany :). No i jeszcze ograniczyć słodycze a to będzie najtrudnejsze...

Poczytaj jeszcze o saszetkach inofem.
Femibion 1x dziennie biorę i nic poza tym.
A i witaminę D3 dodatkowo.
Femibion kupuj na Allegro, w aptekach internetowych. Kosztuje do 35 zł. Ja kiedys kupiłam za 22 zl.
A w aptekach stacjonarnych nawet do 50 zł.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak przeglądam informacje w sieci i nie znalazłam żeby ktoś miał tak jak ja tj. biorę od ostatniej wizyty (w 22 dc) tabletki anty Kontracept przez 15 dni i 15 dnia mam się zgłosić na wizytę. Czy to normalne? Kiedy teraz dostanę okres (po 15 dniach brania anty to będzie 37 dc)...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez bralam anty zeby wyciszyc organizm. pozniej odstawilam i bralam od razu zastrzyki. pozniej okres normlanie i dalsze zastrzyki az do punkcji.
 
reklama
dziewczyny doradzcie:( wczoraj odebralam bete bylo 160 a dzisiaj wieczorem odrobine krwi mialam podczas oddawania moczu czy to jest normalne?? boze tylko nie okres bo sie zalamie, noi dziecku zeby nie zaszkodzilo :(
 
Do góry