reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I ja juz w domku po transferze , rownież leżę [emoji173] zabrałam ze sobą dwie piękne 5dniowe Blastki . [emoji173][emoji173] ah może tym razem sie uda . Trzymam za nas wszystkie kciuki [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie może, na pewno! [emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dzisiaj ostatnia kontrola przed punkcją dzisiaj ovitrelle przed 22, a punkcja w piątek. Wszystko jest ok, dużo pęcherzyków po 20 mm, wiec będzie co ze mnie wyssać,a jakiej jakości to się okaże, zasypiam na stojąco:(
Super. Trzymam kciuki. Bedzie dobrze [emoji4] [emoji110] ja mam dzis wizyte dopiero o 19.45.
Ja tez senna strasznie, o bólu glowy nie wspomnę [emoji20]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...
Mój sposób na zaparcia to wypić (najlepiej na czczo) litr świeżego soku jabłkowo- buraczanego lub zjeść kiszoną kapustę i popić colą- efekt murowany :) Ten pierwszy sposób wydaje się zdrowszy i efekt nie jest tak gwałtowny.;)
 
Dziewczynki proszę was o pomoc.
Właśnie miałam wizytę teściów i bardzo chcą, żebym 12 marca z mężem leciała z nimi na wakacje muszę dać odp jutro nie mam już pomysłów co im powiedzieć bo zawsze mamy jakieś wymówki z mężem a oni nic nie wiedzą o invitro. Więc moje pytanie jest takie mam niby mieć transfer na naturalnym cyklu wizytę mam dopiero 7 marca, a odp mam dać jutro, więc muszę was prosić o pomoc. @ mam dodać 10 marca, Lot jest 12 i wracamy 19 od 21 do 26 są dni płodne, więc transfer jest gdzie pod koniec marca i moje pytanie jest, czy w tym czasie kiedy mam @ od 10 do 19 musi być jakaś wizyta przed crio. Mam nadzieję, że odpisałam jakoś to logicznie bo sama nie mogę tego ogarnąć.
 
reklama
Do góry