reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki proszę was o pomoc.
Właśnie miałam wizytę teściów i bardzo chcą, żebym 12 marca z mężem leciała z nimi na wakacje muszę dać odp jutro nie mam już pomysłów co im powiedzieć bo zawsze mamy jakieś wymówki z mężem a oni nic nie wiedzą o invitro. Więc moje pytanie jest takie mam niby mieć transfer na naturalnym cyklu wizytę mam dopiero 7 marca, a odp mam dać jutro, więc muszę was prosić o pomoc. @ mam dodać 10 marca, Lot jest 12 i wracamy 19 od 21 do 26 są dni płodne, więc transfer jest gdzie pod koniec marca i moje pytanie jest, czy w tym czasie kiedy mam @ od 10 do 19 musi być jakaś wizyta przed crio. Mam nadzieję, że odpisałam jakoś to logicznie bo sama nie mogę tego ogarnąć.
roksiii ja mialam tak ze pojechalamnaurlop i wrocilamdokladnie13dcw zeszly czwartek) poszlam na wizyte i sie udalo.19 bedzie twoj 9dc wiec mysle ze spokojnie sie wyrobisz:)
 
Dziewczynki proszę was o pomoc.
Właśnie miałam wizytę teściów i bardzo chcą, żebym 12 marca z mężem leciała z nimi na wakacje muszę dać odp jutro nie mam już pomysłów co im powiedzieć bo zawsze mamy jakieś wymówki z mężem a oni nic nie wiedzą o invitro. Więc moje pytanie jest takie mam niby mieć transfer na naturalnym cyklu wizytę mam dopiero 7 marca, a odp mam dać jutro, więc muszę was prosić o pomoc. @ mam dodać 10 marca, Lot jest 12 i wracamy 19 od 21 do 26 są dni płodne, więc transfer jest gdzie pod koniec marca i moje pytanie jest, czy w tym czasie kiedy mam @ od 10 do 19 musi być jakaś wizyta przed crio. Mam nadzieję, że odpisałam jakoś to logicznie bo sama nie mogę tego ogarnąć.

Przypomina mi sie moja historia z lipca kiedy to mielismy bilet na wakacje (sadzilam ze transfer bedzie w czerwcu), jednak po wizycie u dr wyszlam z nowina ze tsh musimy znizyc z 3.1 na ponizej 2, czyli wszystko sie przenioslo Cala stymulacja punkcje I transfer ,,,, co prawda lekarz pierw pytal mozemy przesunac ivf na sierpien a mysmy sie uparli na jak najszynciej I wakacje przepadly.....ale za to bede mama od kwietnia ( termin[emoji16])
Ty co prawda inna troche sytuacja ale jesli cos ci sie przesunie okres wczesniej ????


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udane transfery, udane wizyty i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
01.03 - zanetaanna - transfer
01.03 - pixie_dixie - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - Oska305 - wizyta przed in vitro
01.03 - aniasiwa - transfer
01.03 - addunia90 - kontrola w czasie stymulacji

02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - roksii89 - wizyta przed crio
08.03 - AniaCh - kontrola owulacji przed crio
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
09.03 - anetka303 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
11.03 - Ava81 - betowanie
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Kikuli - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji

14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

27.03 - wizyta u lekarza prowadzącego ciążę
 
Przypomina mi sie moja historia z lipca kiedy to mielismy bilet na wakacje (sadzilam ze transfer bedzie w czerwcu), jednak po wizycie u dr wyszlam z nowina ze tsh musimy znizyc z 3.1 na ponizej 2, czyli wszystko sie przenioslo Cala stymulacja punkcje I transfer ,,,, co prawda lekarz pierw pytal mozemy przesunac ivf na sierpien a mysmy sie uparli na jak najszynciej I wakacje przepadly.....ale za to bede mama od kwietnia ( termin[emoji16])
Ty co prawda inna troche sytuacja ale jesli cos ci sie przesunie okres wczesniej ????


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje wam wszytkim za odpowiedź tak jak mówicie jutro zadzwonię do doktor i zapytam się jak ona to widzi. Też się właśnie boję,że @ przyjdzie wcześniej bo jak nie trzeba to przychodzi wcześniej.
 
Dziękuje wam wszytkim za odpowiedź tak jak mówicie jutro zadzwonię do doktor i zapytam się jak ona to widzi. Też się właśnie boję,że @ przyjdzie wcześniej bo jak nie trzeba to przychodzi wcześniej.

Dokladnie !!! Moj dr chcial przesunac o msc tranfer bo tez sie bal ze albo wczesnie przyjdzie albo pozniej I nie dawal nam gwarancji wlasnie ze mozemy leciec no to balam Sue przekladac ivf i wybralam ivf niz wakacje haha Ale Ja to Ja ....za to w lipcu 2017 mamy plany 23/7 w tym waznym dniu robic chrzest ,tylko tez za bardzo lepiej nie planuje ...;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moze to zalezy od schorzenia? [emoji848]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mni nie do końca pewna jest przyczyna niepłodności. Nasienie ok, u mnie usunięto ogniska endometriozy ( niewielkie) i jakies małe mięśniaki podczas laparoskopii i pozniej mimo to sie nie udawało, hormony ok. Pierwsze podejście jakby udane, bo w ciazy byłam, ale płód obumarł, miałam wywoływane poronienie i pozniej zabieg. 3,5 miesiąca minęło od tego czasu. Badanie podczas miesiączki przed stymulacja wyszło ok, ale po tym wszystkim mogło cos sie zmienić ... Kurde ! Normalne usg miałam juz dwa razy od tamtego czasu, trzy tyg po zabiegu i ostatnio akurat kilka dni po owulacji. Mam nadzieje , ze to wystarczy.

A tymczasem , półtorej godziny po popołudniowej tabletce Estrofem znowu wszystko mi zaczęło w środku trzesc, w głowie wirować i takie dziwne uczucie na mnie spływa, ogłoszenie jakby.... Jutro zadzwonię do dr bo boje sie ze po kolejnych dawkach bedzie jeszcze gorzej, a za kilka dni musze sama cała Europę przelecieć na ten transfer ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry