reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jedźcie i wracajcie z dobrymi informacjami. Ja mam juz okres na całego i brzuch boli tak, że nic nie pomaga. Mam nadzieję, że lekarz nie wymyśli mi usg w takim stanie...

Oj chyba jednak Cie obejrzy od dołu rowniez...

Musisz być między 2-5 dniem cyklu, zrobi USG.

Ja mialam sie pokazac 2dc...mialam usg zeby zobaczyc czy nie mam zadnych torbieli i czy nie ma sledu po hiperce...i przepisal mi estrofem bo podchodzilam na sztucznym cyklu i kontrola 13dc...

Czyli mnie ominęła taka wizyta... :/ jestem wlasnie w 5 dniu cyklu. Dr nawet mi nie wspomniał o takiej wizycie. Ostatnia taka miałam na rozpoczecie stymulacji w sierpniu, ale od tamtej pory sporo sie działo, wiec moze powinni sprawdzić... znowu bede sie denerwować, ze cos bedzie nietak.

Ja wiem od lekarza, ze nie powinno sie tego za dlugo stosowac, w ogole tego rodzaju wspomagaczy, bo jelita przyzwyczajaja sie i robia sie leniwe i jak sie to odstawia to jest jeszcze gorzej niz bylo. W miare mozliwosc trzeba zastapic ruchem, a jak sie nie da to jesc cos nad czym jelita beda pracowaly


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak wiem, robię przerwy. Jak pije to tylko rano , a nie jak niektórzy kilka razy na dzien. Poza tym wlasnie używam bardzo duzo tych produktów do rozpracowania ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
AA, dziewczyny, pytałam ostanio o skutki estrofemu... to chyba jednak on tak na mnie działa. Przed wczoraj prawie zemdlałam, słabo mi było cały dzien, wczoraj było w miarę ok, a dzis poranne mdłości i wymioty! Ja nigdy nie wymiotuje, żadne jelitowki mi niestraszne, w najgorszym wypadku powierci mi troche w brzuchu. A dzis przed śniadaniem taka niespodzianka, ledwo dobiegłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj chyba jednak Cie obejrzy od dołu rowniez...





Czyli mnie ominęła taka wizyta... :/ jestem wlasnie w 5 dniu cyklu. Dr nawet mi nie wspomniał o takiej wizycie. Ostatnia taka miałam na rozpoczecie stymulacji w sierpniu, ale od tamtej pory sporo sie działo, wiec moze powinni sprawdzić... znowu bede sie denerwować, ze cos bedzie nietak.


Ja tez takiej wizyty przed crio (luty) nie mialam. Pamietam, ze w trakcie @ bylam na usg przed stymulacja, ktora byla w listopadzie. Lekarz wie co robi (mam nadzieje) i moze ty takiej nie wymagalas wiec nic sie nie denerwuj. Z reszta i tak Cie przed transferem obejrzy [emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
AA, dziewczyny, pytałam ostanio o skutki estrofemu... to chyba jednak on tak na mnie działa. Przed wczoraj prawie zemdlałam, słabo mi było cały dzien, wczoraj było w miarę ok, a dzis poranne mdłości i wymioty! Ja nigdy nie wymiotuje, żadne jelitowki mi niestraszne, w najgorszym wypadku powierci mi troche w brzuchu. A dzis przed śniadaniem taka niespodzianka, ledwo dobiegłam.
Bol glowy,kolatanie serca,szalejace cisnienie,mdlosci,napady goraca,dusznosci,zimne poty,bol brzucha,migreny....wszystko winny ON...estradiol

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry