reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj chyba jednak Cie obejrzy od dołu rowniez...





Czyli mnie ominęła taka wizyta... :/ jestem wlasnie w 5 dniu cyklu. Dr nawet mi nie wspomniał o takiej wizycie. Ostatnia taka miałam na rozpoczecie stymulacji w sierpniu, ale od tamtej pory sporo sie działo, wiec moze powinni sprawdzić... znowu bede sie denerwować, ze cos bedzie nietak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A moze to zalezy od schorzenia? [emoji848]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no ja juz po...leze w domu z nogami do gory:)rozmrozil sie dobrze i zaczyna kompaktowac.uspokoilam sie juz i cisnienie mi spadlo...
Powodzenia!!! Cały czas trzymam kciuki za wszystkie transfery :)
Kochana, ja przed transferem miałam ciśnienie 140/87 ;)
Pani dr mi się za głowę złapała i mówi,że nieźle zaszalalam ;)
Potem w drodze do domu jakoś facet mało w nas nie wjechał,myślałam że zejdę na zawał a mąż chciał faceta zabić. Bałam się,że będzie po temacie a tu proszę:) dziś usg polowkowe ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia!!! Cały czas trzymam kciuki za wszystkie transfery :)
Kochana, ja przed transferem miałam ciśnienie 140/87 ;)
Pani dr mi się za głowę złapała i mówi,że nieźle zaszalalam ;)
Potem w drodze do domu jakoś facet mało w nas nie wjechał,myślałam że zejdę na zawał a mąż chciał faceta zabić. Bałam się,że będzie po temacie a tu proszę:) dziś usg polowkowe ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
no ja 140/86 wiec cala sie spocilam ale po wszystko ze mnie zeszzlo i jak reka odjal,ogarnal mnie spokoj....beatko a ty z novum jestes?prowadzisz u nich ciaze czy gdzie indziej...?
 
Dziewczyny,mało się udzielam ale czytam i mocno kibicuje!!
Grat6dla nowych mam tych pojedynczych i bliźniaczej [emoji8][emoji8][emoji8]
Przykro mi z powodu nieudanych bet i cieszę się,że walczycie dalej !![emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję [emoji9]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no ja 140/86 wiec cala sie spocilam ale po wszystko ze mnie zeszzlo i jak reka odjal,ogarnal mnie spokoj....beatko a ty z novum jestes?prowadzisz u nich ciaze czy gdzie indziej...?
Każda z nas się na pewno stresuje przed takim wydarzeniem :)
Ja też z Novum :) byłam u dr Obuchowskiej ale prowadzę ciaze u swojej dr :)
Usg robię u dr Kretowicza z kliniki Debskiego.
Ponoć w Novum tez są lekarze prowadzący ciaze (Ci z 1p ), ale nie wiem którzy :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedz mi te usg to miałaś w którym dniu cyklu? Bo ja mam w 3 dniu cyklu wizytę przed stymulacja i nie wiem co mnie czeka wydaje mi się że badania hormonów?!

Ja bylam w 2 dniu cyklu. Jeżeli nie miałaś do tej pory badań wykonanych to napewno. Bo my mieliśmy oboje cała liste robioną na pierwszej wizycie.
 
reklama
Powodzenia!!! Cały czas trzymam kciuki za wszystkie transfery :)
Kochana, ja przed transferem miałam ciśnienie 140/87 ;)
Pani dr mi się za głowę złapała i mówi,że nieźle zaszalalam ;)
Potem w drodze do domu jakoś facet mało w nas nie wjechał,myślałam że zejdę na zawał a mąż chciał faceta zabić. Bałam się,że będzie po temacie a tu proszę:) dziś usg polowkowe ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Beata, jesteś przed czy po połówkowym?:)
 
Do góry