reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Anetka303
Czuje się nawet ok ale trochę kłuje mnie jajnik z którego miałam owulacje mam nadzieje że to normalne
 
Dziewczyny mam takie pytanie.... wiem ze bzdurne , patrzać na powagę całej sytuacji ale czy na punkcji mogę mieć hybryde , jutro ide do kosmetyczki i niewiem czy robic odrost czy zdjąć - ostatnio na punkcji miałam ale to była pseudo klinika - teraz jak pewnie wiekszość wie podchodzę w invikcie w Gdańsku - wczoraj rozmawiałam z anestezjologiem ale zupełnie mi to z głowy wyleciało
Miałam dwa pick up'y w tej klinice i anestezjolog powiedział że gdyby był to dłuższy zabieg to kazał by zdjąć ale na 15 min nie było problemu. Chyba że kiedyś miałaś kłopoty po znieczuleniu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetka303
Czuje się nawet ok ale trochę kłuje mnie jajnik z którego miałam owulacje mam nadzieje że to normalne
Pewnie, że normalne.
Do dziewczyn pobierz szykujacych sie do transferu :
Nie wiem ile w tym prawdy a wiele czytałam o ananasie po transferze, 2-3plastry przez 3 dni po transferze. Na wszelki wypadek jadłam. Nie wiem czy to to ale dwie moje kropeczki są ze mna do dziś.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zaszkodzi. Ja od razu po transferze pobieglam siusiu i obie dzidzie ze mną zostały [emoji2]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nawet kupke [emoji28][emoji23]I sprzatalam [emoji51]powoli ale sprzatalam za to teraZ nic nie robie I plamie w 33 t4d ,cierpliwosci [emoji3]I wiary !!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie, że normalne.
Do dziewczyn pobierz szykujacych sie do transferu :
Nie wiem ile w tym prawdy a wiele czytałam o ananasie po transferze, 2-3plastry przez 3 dni po transferze. Na wszelki wypadek jadłam. Nie wiem czy to to ale dwie moje kropeczki są ze mna do dziś.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Aha nie powinno się jeść więcej niż zalecane bo nadmiar powoduje skurcze macicy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...
 
reklama
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...

Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...
 
Do góry