reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja przed punkcja mialam hybryde i dosyc spory odrost, powiedzieli mi, ze tak moze zostac, ale zeby tak bylo albo wcale, a nie pomalowany caly paznokiec. W ogole to zastanawiam sie po co [emoji848] zalecają by nie była pomalowana płytka ,bo w czasie znieczulenia gdyby coś się działo nie tak, to po płytce widzą że sinieje,:wink:


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emilianka, zmęczona bedziesz pewnie, ja zawsze po znieczuleniu jestem skolowaciala cały dzien, mimo ze to w sumie trwa chwile, ale ja nie miałam nigdy żadnych przypadłości.

Dziewczyny ile esteofemu bralyscie na sztucznym? Ja mam trzy na dzien. Biorę od niedzieli. Wczoraj prawie zemdlałam, dobrze ze akurat maz wrócił do domu, bo bym gruchnęła akurat w przedpokoju, jakas framugę bym zaliczyla na pewno. Nie wiem czy to od tego leku czy zbieg okoliczności. Cały dzien zle sie czułam, a ogólnie zdrowa jestem, choc wrażliwa na pogodę, a była straszna wczoraj. Dzis póki co jest ok. Juz młodemu powiedziałam co ma robić w razie jakby mama padła, bo w domu siedzi chory.
Miałyście jakies efekty uboczne podczas zażywania tego leku ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja m8alam...strasznie mnie bolala glowa...ja bralam 4tabl dopochwowo...
 
Gratulacje. Spokojnych i bezproblemowych 9 miesiecy życzę :)



My na pierwszej wizycie kwalifikującej do in vitro mielismy kupę badań do wykonania.
Dziś była pierwsza wizyta przed stymulacją i jedyne co miałam robiome to usg dopochwowe, badania z krwi, które są potrzebne do refundacji leków i ponowne badanie tsh żeby sprawdzić czy działają leki.

Proszę też o wpisanie mnie na 22.03 na wizytę kontrolną podczas stymulacji :)
Zaczeliśmy działanie.... :) :)
A powiedz mi te usg to miałaś w którym dniu cyklu? Bo ja mam w 3 dniu cyklu wizytę przed stymulacja i nie wiem co mnie czeka wydaje mi się że badania hormonów?!
 
No i chyba dlaspokoju bede chciała ten progesteron nawet jak bedzie naturalny cykl tym razem.

Ale co do przeczuć kobiety...mhm. Ja miałam sobota, niedziela i wczoraj mdlosci i wyczulenie na zapaszki straszne. Nawet napady duszności i lekkich zawrotów głowy. Myślałam sobie- za wcześnie na takie objawy. Durna babo, jesteś w ciąży urojonej. I co? Po mailu z wynikami bety wszystko przeszło. Jak pstryknięcie. Tyle jesli chodzi o objawy mam do powiedzenia ;)
Nie jest to dla mnie nic nowego. Najszybciej objawy miałam w cyklach bez ciąży [emoji3]
A dzisiaj po prostu meksyk. Albo śpię albo dlawie się od mdłości [emoji13]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam takie pytanie.... wiem ze bzdurne , patrzać na powagę całej sytuacji ale czy na punkcji mogę mieć hybryde , jutro ide do kosmetyczki i niewiem czy robic odrost czy zdjąć - ostatnio na punkcji miałam ale to była pseudo klinika - teraz jak pewnie wiekszość wie podchodzę w invikcie w Gdańsku - wczoraj rozmawiałam z anestezjologiem ale zupełnie mi to z głowy wyleciało
Ja w innej klinice ale nie moglam miec pomalowanych paznokci...zadzwon i sie spytaj...
 
Ja przed punkcja mialam hybryde i dosyc spory odrost, powiedzieli mi, ze tak moze zostac, ale zeby tak bylo albo wcale, a nie pomalowany caly paznokiec. W ogole to zastanawiam sie po co [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo anestezjolog widzi po plytce paznokci jak sie z toba dzieje cos zlego podczas narkozy...
 
reklama
Emilianka, zmęczona bedziesz pewnie, ja zawsze po znieczuleniu jestem skolowaciala cały dzien, mimo ze to w sumie trwa chwile, ale ja nie miałam nigdy żadnych przypadłości.

Dziewczyny ile esteofemu bralyscie na sztucznym? Ja mam trzy na dzien. Biorę od niedzieli. Wczoraj prawie zemdlałam, dobrze ze akurat maz wrócił do domu, bo bym gruchnęła akurat w przedpokoju, jakas framugę bym zaliczyla na pewno. Nie wiem czy to od tego leku czy zbieg okoliczności. Cały dzien zle sie czułam, a ogólnie zdrowa jestem, choc wrażliwa na pogodę, a była straszna wczoraj. Dzis póki co jest ok. Juz młodemu powiedziałam co ma robić w razie jakby mama padła, bo w domu siedzi chory.
Miałyście jakies efekty uboczne podczas zażywania tego leku ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez brałam 3x1 po 2 mg

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry