reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny z Invimedu mam do Was pytanie - czy macie jakiś bezpośredni kontakt do Waszych lekarzy (mailowy bądź telefoniczny) czy też kontaktujecie się wyłącznie przez koordynatorów?
Mam ważne pytanie a niestety koordynatorka odpowiada dość oszczędnie i nie mam nawet pewności czy konsultuje się z lekarzem...
Rybka gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was wszystkich!
 
Dziewczyny z Invimedu mam do Was pytanie - czy macie jakiś bezpośredni kontakt do Waszych lekarzy (mailowy bądź telefoniczny) czy też kontaktujecie się wyłącznie przez koordynatorów?
Mam ważne pytanie a niestety koordynatorka odpowiada dość oszczędnie i nie mam nawet pewności czy konsultuje się z lekarzem...
Rybka gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was wszystkich!
Tak ja mam kontakt z lekarzem, dzwonię gdy mam jakieś pytanie.. Jak nie odbierze to zawsze oddzwoni
 
Dziewczyny z Invimedu mam do Was pytanie - czy macie jakiś bezpośredni kontakt do Waszych lekarzy (mailowy bądź telefoniczny) czy też kontaktujecie się wyłącznie przez koordynatorów?
Mam ważne pytanie a niestety koordynatorka odpowiada dość oszczędnie i nie mam nawet pewności czy konsultuje się z lekarzem...
Rybka gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was wszystkich!
Ja mam nr do Doktor mojej i zawsze pisze jej esy
 
Dziewczyny z Invimedu mam do Was pytanie - czy macie jakiś bezpośredni kontakt do Waszych lekarzy (mailowy bądź telefoniczny) czy też kontaktujecie się wyłącznie przez koordynatorów?
Mam ważne pytanie a niestety koordynatorka odpowiada dość oszczędnie i nie mam nawet pewności czy konsultuje się z lekarzem...
Rybka gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was wszystkich!

Ja mam nr do lekarki, pisałam z nią SMS, dzwoniła nawet o 11 w nocy do mnie bo cos sie jej przypomniało nagle.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak ja mam kontakt z lekarzem, dzwonię gdy mam jakieś pytanie.. Jak nie odbierze to zawsze oddzwoni
Dzięki dziewczyny. My przed pierwszą wizytą mieliśmy spotkanie z koordynatorką, która powiedziała nam, że pośredniczy pomiędzy nami i lekarzem. Nie dostaliśmy żadnego bezpośredniego numeru do naszego lekarza i myślałam, ze to standard...Lekarze sami Wam podali numery do siebie? My byliśmy w sumie na czterech wizytach. Zaczyna mnie to denerwować, bo na moje konkretne pytania odpowiedziała jednym niewiele wnoszącym dla mnie zdaniem. No tak się nie da...
 
Do góry