reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A myślisz, ze ja wierzyłam? Okazuje sie ze 4 raczki miałam bo juz 3 razy poroniłam [emoji12] a tu dalej jakaś fasolka.... sen połączony z koszmarem


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
A ja wierzylam ze mimo wszystko zrobisz mi spozniony prezent :) gratki kochana :)
Lez grzecznie i wypoczywaj :*
 
Powiem tylko duży krwiak a zdjecie pozostawię bez komentarza....
08b420770d8514b2e095dde2f829cd59.jpg



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Pixie-Dixie noooo. Odpoczywaj Kochana. Leżakuj.
 
Dziewczyny, moze któraś z was miala takie zmiany w endometrium/macicy?...
Wiecie moze co to moze byc..? wizyte u swojego gina mam w piatek dopiero.. to zdjecie z dzisiaj od gina nr2 do ktorego skoczylam na monitoring... gin mowi ze nie wiadomo co to jest, ale by sie tym nie martwił... :/ moze wy sie z czyms takim spotkałyscie?
httpsproxy
 
Gdyby tak na poważnie brać stereotypy to na bank jestem w ciąży ;) dziś o 7 rano poczułam potrzebę zjedzenia na śniadanie... rosołu, z wkładka mięsną. A zwykle o tej porze jem cruasanta albo płatki jaglane na mleku z żurawina albo co innego małego i słodkiego. Może to nawet bliźniaki ;)

No bo jesteś!!![emoji121]️


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Aniu, wszystko zależy od długości cyklu i kiedy jest owulacja. Ja np. mam cykle 31 dniowe a owulka zwykle w 17-18dc. Kazał mi przyjść w 12 ale było tak wcześnie ze nawet hormonów nie badaliśmy, potem przyszłam w 16 - wielki pęcherzyk, wyglądał jakby za chwile miał pęknąć ale z hormonów wyszło ze jeszcze ciut za wcześnie. Byłam w 18, pęcherzyk pęknięty, z hormonów info ze właśnie tego 18 przed wizyta pękł i od tego momentu 5 dni do transferu a w 20 dc sprawdził jeszcze przyrost progesteronu. Juz bez wizyty.

Edit
U mnie 5 dni bo blastka
czyli krew sie robi?czy testy owulacyjne?czy usg co 2 dni?bedzie pewnosc kiedy pecherzyk peknie?
jak bylam w poprzednim cyklu w 13dc to powiedziala ze jeszcze ze dwa dni...i dopiero od tego momebtu rozmrazaja i czekaja 3 dni?bardzo sie boje ze nie trafimy w to cholerne okno;)
 
Do góry