reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja skonczylam wczoraj anty Ovulastanem, dzis zaczęłam zatrzyki. 2.03 wizyta. Do tego przyplątala mi sie infekcja wiecc biore antybiotyk i dopochwowe, oraz mam za wysoką prolatyne woec tez leki.
Rozpisalam juz wszystko na kartce co i kiefy zeby nie pomylic... co rano garsc tabletek ale dam rade ;)
 
reklama
Jeśli chodzi o refundację to są jakies kryteria. Gdy ja pytałam mojego lekarza to powiedział, że i mój wiek (33 lata) i AMH (8,26) kwalifikują mnie do obniżki na leki. Mam kontakt z dziewczyną w wieku 28 lat, ale o bardzo niskim AMH i ona refundacji nie dostała. Do tego musisz być ubezpieczona w Polsce. Ale dokładnych kryteriów nie znam. Może dziewczyny będą wiedziały wiecej
 
Dzięki za informacje,
z Invicty potrzebuję poleconych lekarzy, ale z Warszawy,
bo tylko centrum wchodzi w grę.:)

A, dziewczyny,które miały kilka protokołów do inf , powiedzcie czy to prawda, że długi protokół odpada za 2 razem, bo za bardzo może wycisz przysadkę i już można nie dostać miesiączki?
Byłby to mój 3 protokół długi.

PaulinkaP, współczuję, aż dziwne, że kazali Ci czekać, przecież CP to zagrożenie życia.sama to przeszłam to wiem, co to za cholerstwo tyle, że ja miałam laparotomię, a problem z jelitami mi pozostał.
Ja też żałuję, że w ogóle brałam Białystok pod uwagę, mając teraz to wiedzę , którą mam, nie zdecydowałabym się nigdy na tamtejsze kliniki. Może dla zamiejscowych to jakieś rozwiązanie, ale jadąc tyle km to szkoda czasu.
 
Hejka mam powikłania takie ,że bardzo muszę uważać co zjem bo moje jelita są podraznione i potem jest cierpienie i nie mogę moczu przetrzymać bo potem pęcherz strasznie boli a poza tym to najważniejsze ,że żyje :) mówię głośno o tym jaka krzywdę mi zrobili

Słyszałam o Mrugaczu złe opinie, dlatego wybrałam innego lekarza z tej kliniki.
Ja miałam do czynienia z Artemidą i jej lekarzami - pisałam już o tym we wcześniejszych postach. Mi w szpitalu powiedzieli, że gdybym przyjechała do nich godzinę później mogliby mnie nie uratować, a Domitrz przy ciąży pozamacicznej nie dał mi nawet L4 pomimo, że pracowałam wówczas fizycznie.
Inne dziewczyny chwalą tego lekarza...
Wszystko zależy od tego co kogo spotka.
 
Słyszałam o Mrugaczu złe opinie, dlatego wybrałam innego lekarza z tej kliniki.
Ja miałam do czynienia z Artemidą i jej lekarzami - pisałam już o tym we wcześniejszych postach. Mi w szpitalu powiedzieli, że gdybym przyjechała do nich godzinę później mogliby mnie nie uratować, a Domitrz przy ciąży pozamacicznej nie dał mi nawet L4 pomimo, że pracowałam wówczas fizycznie.
Inne dziewczyny chwalą tego lekarza...
Wszystko zależy od tego co kogo spotka.

Ja akurat mam też złe doświadczenia z tym panem dr ze sławnej Arte.
Przejechałam pół Polski, żeby dowiedzieć się, że nikogo nie poinformował , że będzie nasz transfer.
Raz miałam z nim przyjemność telefoniczną w sprawie zarodków, to opryskliwie mi wykrzyczał , że zarodki w 3 dobie 8A i tak mi ciąży nie dadzą.
I nasz błąd , że zostaliśmy w tej klinice, tylko zmieniliśmy lekarza. Pieniądze wyrzucone w błoto, bo zrobili nam ICSI zamiast IMSI, gdzie było kilka żywych plemników w polu widzenia.

Dlatego teraz chcę dobrze wybrać i szukam lekarza , który przede wszystkim słucha.
 
To chyba nie jest zalezne od wieku...
Moja lekarka od razu mi powiedziala ze leki sa refundowane. Niewiem czy tylko zastrzyki czy jeszcze cos... dowiem sie w pozniejszym etapie ;)
 
reklama
Jeśli chodzi o refundację to są jakies kryteria. Gdy ja pytałam mojego lekarza to powiedział, że i mój wiek (33 lata) i AMH (8,26) kwalifikują mnie do obniżki na leki. Mam kontakt z dziewczyną w wieku 28 lat, ale o bardzo niskim AMH i ona refundacji nie dostała. Do tego musisz być ubezpieczona w Polsce. Ale dokładnych kryteriów nie znam. Może dziewczyny będą wiedziały wiecej
Tak jest w pl, że przed 35 rokiem życia leki NIE są refundowane dla kobiet o niskim amh. Jeśli amh jest ok to leki do 3 procedur są refundowane...
Mnie zastanawia natomiast inna kwestia w jakich przypadkach można zaplodnic więcej niż 6 komórek???? Co może być wskazaniem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry