reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Odpoczywamy!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
20.02 - yplocka1 - betowanie 4
22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Czy jest możliwość spisania mnie do kalendarza na 6 marca na wizytę startową?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak jest w pl, że przed 35 rokiem życia leki NIE są refundowane dla kobiet o niskim amh. Jeśli amh jest ok to leki do 3 procedur są refundowane...
Mnie zastanawia natomiast inna kwestia w jakich przypadkach można zaplodnic więcej niż 6 komórek???? Co może być wskazaniem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Na pewno wiek. Jak masz skończone 35 lat to zapłodnia wszystkie.
Czy cos jeszcze to nie wiem.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Odpoczywamy!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
20.02 - yplocka1 - betowanie 4
22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Czy jest możliwość wpisania mnie do kalendarza na 6 marca na wizytę startową?
Na pewno wiek. Jak masz skończone 35 lat to zapłodnia wszystkie.
Czy cos jeszcze to nie wiem.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
No właśnie mam 31 lat ...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz po wizycie. Musimy zbadać nasienie za 2 tygodnie, seminogram, chhromatyna met. cytometrii przepływowej i hba. Gdzie we Wrocławiu zrobimy ta chromatyne i hba?
Ja niestety musze jeszcze miec histeroskopie. Takze miesiąc w plecy.

Z pozytywów, bede miała krotki protokół. :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Podbijam pytanie o to gdzie we Wro zrobić chromatyne met. cytometrii przepływowej i hba? Nikt nie robił?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Tak jest w pl, że przed 35 rokiem życia leki NIE są refundowane dla kobiet o niskim amh. Jeśli amh jest ok to leki do 3 procedur są refundowane...
Mnie zastanawia natomiast inna kwestia w jakich przypadkach można zaplodnic więcej niż 6 komórek???? Co może być wskazaniem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pcos bylo wskazaniem...ale mi od razu lekarz powiedzial ze cos wymysli zebym miala zaplodnione wiecej niz 6...no ì mialam refundacje na leki...wiek 31 lat amh 22.5...
 
U mnie pcos bylo wskazaniem...ale mi od razu lekarz powiedzial ze cos wymysli zebym miala zaplodnione wiecej niz 6...no ì mialam refundacje na leki...wiek 31 lat amh 22.5...
Ja też mam pcos.... Ale dobrze reaguję na stymulację clo więc że stymulacja do icsi nie powinno być problemu... Tylko dochodzą słabe wyniki męża...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczynki - przywędrowałam z forum iui, po kolejnej nieudanej próbie zdecydowałam się na in vitro, wszystkie badania mam zrobione, jutro 2 dc wizyta i decyzja, mam nadzieję że od razu podejdę do procedury, mam nadzieję że jakoś przeżyję stymulację ,już nie mogę się doczekać, mam tylko nadzieję że będę mogła od razu zacząć, nic się nie podziało, są jakieś dziewczyny z gamety? Jakie miałyście leki do stymulacji? Jak dlugo? I w którym momencie punkcja? Znieczulenie krótkotrwałe, jak długo trwa punkcja, i czy dobrze się czułyscie po zabiegu? Pytań mnóstwo, a wiem że każda klinika ma swoje przyzwyczajenia...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Też miałam przed punkcją milion pytań bałam się tego wszystkiego. Stymulację zaczęłam 2 dnia cyklu i później przyszedł dzień punkcji bałam się strasznie, na sali było nas chyba z 6 byłam 4 w kolejce i jak widziałam dziewczyny po narkozie to zaczęłam tak panikowac, że maskara już chciałam wyjść z tej sali. Po punkcji obudziłam się jakoś.po 20 min obudził mnie ból brzucha. Później odpoczynek na sali dwie godziny, i wizyta u doktor mowi ile udało się pobrać i, czy będzie transfer, czy nie u mnie nie było bo za dużo było.jajek i miałam mała hiperke. Pp punkcji pojechałam prosto do pracy ale wieczorem już ledwo chodziłam i na drugi dzień już w domu i leżałam plackiem w łóżku przez 6 dni. Powodzenia
 
Do góry