reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje AMH 7,96 dobre do refundacji czy nie? Muszę pomyśleć o zwolnieniu na ten czas, u mnie praca odpada, mam do czynienia z osobami chorymi na różne choroby zakaźne w ZK i bezdomni także nie zamierzam ryzykować... po ostatnim hsg trzy dni wymiotowałam, tak super reaguje na narkoze i inne znieczulenia, po trzech dniach znalazłam się w szpitalu odwodniona, organizm niestety czasem się buntuje;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje AMH 7,96 dobre do refundacji czy nie? Muszę pomyśleć o zwolnieniu na ten czas, u mnie praca odpada, mam do czynienia z osobami chorymi na różne choroby zakaźne w ZK i bezdomni także nie zamierzam ryzykować... po ostatnim hsg trzy dni wymiotowałam, tak super reaguje na narkoze i inne znieczulenia, po trzech dniach znalazłam się w szpitalu odwodniona, organizm niestety czasem się buntuje;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam AHM 4 z groszami nie znam się na tym, czy dobrze czy źle :-/ al
 
Ja po punkcji leżałam w klinice godzinę, a później 5 godzin w aucie. Następnego dnia poszłam normalnie do pracy. Po transferze było podobnie.
Dlatego każda z nam inaczej wszytko przechodzi, jedna jest stanie robić wszystko inna już nic, tak samo jest w ciąży :-) zależy, czy będziesz miała hiperke, czy nie, więc nie martw się może być u Ciebie tak, że pójdziesz do pracy bo będziesz czuła się Oki
 
Dlatego każda z nam inaczej wszytko przechodzi, jedna jest stanie robić wszystko inna już nic, tak samo jest w ciąży :-) zależy, czy będziesz miała hiperke, czy nie, więc nie martw się może być u Ciebie tak, że pójdziesz do pracy bo będziesz czuła się Oki

No wlasnie... zostaje mi czekac i przekonac sie samej :)
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, że już bym chciała dostać okres i być w tym samym miejscu, w którym Wy jesteście. Coraz bliżej własnego Maleństwa. A mam przed sobą jeszcze tydzień czekania na wyniki iui...
 
Do góry