reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka mam powikłania takie ,że bardzo muszę uważać co zjem bo moje jelita są podraznione i potem jest cierpienie i nie mogę moczu przetrzymać bo potem pęcherz strasznie boli a poza tym to najważniejsze ,że żyje :) mówię głośno o tym jaka krzywdę mi zrobili
Szlag ... zdecydowanie pogorszył Ci dziad komfort zycia. Chyba bym mu przylozyla. Na ogół jestem opanowana ale jak słyszę takie historie to mi się nóż w kieszeni otwiera

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka mam powikłania takie ,że bardzo muszę uważać co zjem bo moje jelita są podraznione i potem jest cierpienie i nie mogę moczu przetrzymać bo potem pęcherz strasznie boli a poza tym to najważniejsze ,że żyje :) mówię głośno o tym jaka krzywdę mi zrobili
Niewiarygodne jak można skrzywdzić kobietę w taki sposób...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochana, a Ty teraz który dc i jaki etap? Teraz muszę kodować wszystkie koleżanki forumowe, które razem ze mną przebrnely przez iui, przyzwyczaiłam się do Was;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Hejka! Jeszcze ze świeżej ekipy IUI jestem tu ja i Joko :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Witaj emilianka;)!
Zycze ppwodzenia i mAm nAdZ szybko zawitasz na str ciezaroweczki Po ivf

To normalne ze sie pytasz ...zaczniezz teraz swa droge 100 pytan do ...;)
Ja mialam 1 ivf udane w lipcu ,krotki protokol ,3dnia cyklu menopur 225 przez 3 dni tylko ten i w 6dc cetrotide 225 przez 5 dni oczywiscie razem Z menopur te 5 dni ,w w 11dc ovetrille i punckcja w 13 dc ,od punkcji progesteron 400 mg dziennie ,transfer w 16 dc I tyle ,potem czekania dwa tyg na test lub wynik hcg

U nas nieplodnosc idiopatyczna,lekarz dobierze wam protokol pod wzgledem wynikow badan

Niestety na forum sa rozne przypadki ze jednym od razu sie udaje drugim niestety za trzecim ,ogolnie szanse na 1 ivf to 29%-30% ,za drugim trzecim razem wzrasta 40%

Trzymam kciyki ;)

Pixie caly czas [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj emilianka;)!
Zycze ppwodzenia i mAm nAdZ szybko zawitasz na str ciezaroweczki Po ivf

To normalne ze sie pytasz ...zaczniezz teraz swa droge 100 pytan do ...;)
Ja mialam 1 ivf udane w lipcu ,krotki protokol ,3dnia cyklu menopur 225 przez 3 dni tylko ten i w 6dc cetrotide 225 przez 5 dni oczywiscie razem Z menopur te 5 dni ,w w 11dc ovetrille i punckcja w 13 dc ,od punkcji progesteron 400 mg dziennie ,transfer w 16 dc I tyle ,potem czekania dwa tyg na test lub wynik hcg

U nas nieplodnosc idiopatyczna,lekarz dobierze wam protokol pod wzgledem wynikow badan

Niestety na forum sa rozne przypadki ze jednym od razu sie udaje drugim niestety za trzecim ,ogolnie szanse na 1 ivf to 29%-30% ,za drugim trzecim razem wzrasta 40%

Trzymam kciyki ;)

Pixie caly czas [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź, faktycznie szybko wszystko przeleciało, jeden cykl;)Jutrzejsza wizyta przesądzi o wszystkim. A jak się czułaś po stymulacji?w miarę ok?Miałaś refundowane zastrzyki? Tak jak mówią 3 tyś?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpoczywamy!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
20.02 - yplocka1 - betowanie 4
22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za odpowiedź, faktycznie szybko wszystko przeleciało, jeden cykl;)Jutrzejsza wizyta przesądzi o wszystkim. A jak się czułaś po stymulacji?w miarę ok?Miałaś refundowane zastrzyki? Tak jak mówią 3 tyś?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Czulam sie wysmienicie w dniu punkcji wieczorem bylam na pizzy i w kinie ,Ale kazda kobietka jest inna ,kazdy inaczej reaguje na hormony..sama stymulacja tak samo nic ani spuchniec ani humorow ,czulam sie tak chocbym wigole nic nue brala tylko zastrzyki triche szczypaly Ale robil je maz to Ja trzymalam skore a on robil;)
Nie bralam tez zadnych witamin bo nie wiedzialam( tylko kwas foliowy) nie mialam diety tak samo Ale popytaj tu bo dziewczyny robia diety bialkowe i biora rozne witaminy ,powoli powoli i dojdziesz tez do celu !!

Na pytania refundacji opowiedza ci inne dziewczyny bo Ja nie mieszkam w pl
Zapewne kogos tu znajdziesz Z twej kliniki


Aha 17/2 mialam usg wszystko ok niunia 1889 kg lozysko takie same czyli przednie i zapewne cc bo watpie ze Sue zmieni lozysko jak to JuZ teraz 32t3d
Kreatola nast usg 16/3


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź, faktycznie szybko wszystko przeleciało, jeden cykl;)Jutrzejsza wizyta przesądzi o wszystkim. A jak się czułaś po stymulacji?w miarę ok?Miałaś refundowane zastrzyki? Tak jak mówią 3 tyś?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Leki do in vitro w polsce sa refundowane. Do punkcji jestes w narkozie...po budzenie i sniadanko wiec nic nie boli...
 
Do góry