reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dlaczego źle wspominasz? U kogo byłaś?
A najlepsze jak moj maz pojechał do szanownego lekarza sie rozliczyc za laparoskopie to wiesz co doktorek mu powiedział ,ze nie bedzie pobierał kasy za laparoskopie bo on zonie ani nie pomógł ani nie zaszkodził wiec jak ja to uslyszałam i wyszłam z tego szpitala jeszcze osłabiona to poprosiłam mojego meza aby pojechał ze mna do tej kliniki po cała dokumentacje medyczna i wiesz co zostało dopisane ze miałąm szczepienia na zółtaczke a nikt sie o to nie pytał i nie miałam ich nigdy robionych jak pomysle o tej klinice to az sie we mnie gotuje przepraszam za bledy ale szybko pisze ;D
 
reklama
A najlepsze jak moj maz pojechał do szanownego lekarza sie rozliczyc za laparoskopie to wiesz co doktorek mu powiedział ,ze nie bedzie pobierał kasy za laparoskopie bo on zonie ani nie pomógł ani nie zaszkodził wiec jak ja to uslyszałam i wyszłam z tego szpitala jeszcze osłabiona to poprosiłam mojego meza aby pojechał ze mna do tej kliniki po cała dokumentacje medyczna i wiesz co zostało dopisane ze miałąm szczepienia na zółtaczke a nikt sie o to nie pytał i nie miałam ich nigdy robionych jak pomysle o tej klinice to az sie we mnie gotuje przepraszam za bledy ale szybko pisze ;D
O ludzie!!! A gdzie się nie wejdzie na forum to polecają ta klinikę. Nigdy w życiu!!
Dobrze, że z tego wyszłaś. Nie myślałaś żeby ich jakoś pociągnąć do odpowiedzialności?
 
O ludzie!!! A gdzie się nie wejdzie na forum to polecają ta klinikę. Nigdy w życiu!!
Dobrze, że z tego wyszłaś. Nie myślałaś żeby ich jakoś pociągnąć do odpowiedzialności?
Odnośnie tej kliniki ... to lezalam w szpitalu z dziewczyna ktora liczyła się u Mrugacza i co się okazało, że bralyśmy te same zastrzyki do stymulacji tyle że ja kupowałam w aptece za 30 zl, a ona w klinice za 400zł w dodatku namawiał ja na laparoskopie w klinice oczywiście odpłatnie , ale powiedziała że nie stać jej już na to więc jakoś po wielkich trudach udało się zdobyć skierowanie na NFZ i znalazła się tam samo co ja, tyle ze ja odrazu mialam skierowanie bez zbędnego dodatkowego stresu. Po tej sytuacji zaczęła się zastanawiać nad zakończeniem współpracy z tą kliniką.
 
Dlaczego źle wspominasz? U kogo byłaś?
A najlepsze jak moj maz pojechał do szanownego lekarza sie rozliczyc za laparoskopie to wiesz co doktorek mu powiedział ,ze nie bedzie pobierał kasy za laparoskopie bo on zonie ani nie pomógł ani nie zaszkodził wiec jak ja to uslyszałam i wyszłam z tego szpitala jeszcze osłabiona to poprosiłam mojego meza aby pojechał ze mna do tej kliniki po cała dokumentacje medyczna i wiesz co zostało dopisane ze miałąm szczepienia na zółtaczke a nikt sie o to nie pytał i nie miałam ich nigdy robionych jak pomysle o tej klinice to az sie we mnie gotuje przepraszam za bledy ale szybko pisze ;D
O ludzie!!! A gdzie się nie wejdzie na forum to polecają ta klinikę. Nigdy w życiu!!
Dobrze, że z tego wyszłaś. Nie myślałaś żeby ich jakoś pociągnąć do odpowiedzialności?
Myślałam bardzo długo o tym myslałam ale w dokumentacji tej ktora mi wydali sa rzeczy takie ktorych nie było o ktore mnie nie pytali nie udowodnie im winy nikomu nie polecam tego doktora liczy sie tylko kasa drugi by sie zainteresował stanem pacjentki ktora operował a on nic zero ale jak wyszłam z szpitala to pojechałam po ta dokumentacje i powiedziałam co mysle temu włascicielowi bo szanowy pan Mrugacz nie przyjechał nie wiem bał sie spojrzec mi w oczy
 
A najlepsze jak moj maz pojechał do szanownego lekarza sie rozliczyc za laparoskopie to wiesz co doktorek mu powiedział ,ze nie bedzie pobierał kasy za laparoskopie bo on zonie ani nie pomógł ani nie zaszkodził wiec jak ja to uslyszałam i wyszłam z tego szpitala jeszcze osłabiona to poprosiłam mojego meza aby pojechał ze mna do tej kliniki po cała dokumentacje medyczna i wiesz co zostało dopisane ze miałąm szczepienia na zółtaczke a nikt sie o to nie pytał i nie miałam ich nigdy robionych jak pomysle o tej klinice to az sie we mnie gotuje przepraszam za bledy ale szybko pisze ;D
Ooo Matyldo jak mozna tak traktowac czlowieka w 21 wieku. Normalnie konowaly
Dobrze ze mimo tylu przykrych przezyc wszystko dobrze sie skonczylo
 
A najlepsze jak moj maz pojechał do szanownego lekarza sie rozliczyc za laparoskopie to wiesz co doktorek mu powiedział ,ze nie bedzie pobierał kasy za laparoskopie bo on zonie ani nie pomógł ani nie zaszkodził wiec jak ja to uslyszałam i wyszłam z tego szpitala jeszcze osłabiona to poprosiłam mojego meza aby pojechał ze mna do tej kliniki po cała dokumentacje medyczna i wiesz co zostało dopisane ze miałąm szczepienia na zółtaczke a nikt sie o to nie pytał i nie miałam ich nigdy robionych jak pomysle o tej klinice to az sie we mnie gotuje przepraszam za bledy ale szybko pisze ;D
O rany! To jakaś kpina! Mam nadzieję, że nie masz żadnych długotrwałych powikłań. O takich sytuacjach trzeba głośno mówić żeby ustrzec inne dziewczyny.
Ja rozumiem ze zdarzają się powikłania ale nie wolno tak traktować pacjentów.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rany! To jakaś kpina! Mam nadzieję, że nie masz żadnych długotrwałych powikłań. O takich sytuacjach trzeba głośno mówić żeby ustrzec inne dziewczyny.
Ja rozumiem ze zdarzają się powikłania ale nie wolno tak traktować pacjentów.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Hejka mam powikłania takie ,że bardzo muszę uważać co zjem bo moje jelita są podraznione i potem jest cierpienie i nie mogę moczu przetrzymać bo potem pęcherz strasznie boli a poza tym to najważniejsze ,że żyje :) mówię głośno o tym jaka krzywdę mi zrobili
 
Cześć dziewczynki - przywędrowałam z forum iui, po kolejnej nieudanej próbie zdecydowałam się na in vitro, wszystkie badania mam zrobione, jutro 2 dc wizyta i decyzja, mam nadzieję że od razu podejdę do procedury, mam nadzieję że jakoś przeżyję stymulację ,już nie mogę się doczekać, mam tylko nadzieję że będę mogła od razu zacząć, nic się nie podziało, są jakieś dziewczyny z gamety? Jakie miałyście leki do stymulacji? Jak dlugo? I w którym momencie punkcja? Znieczulenie krótkotrwałe, jak długo trwa punkcja, i czy dobrze się czułyscie po zabiegu? Pytań mnóstwo, a wiem że każda klinika ma swoje przyzwyczajenia...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki - przywędrowałam z forum iui, po kolejnej nieudanej próbie zdecydowałam się na in vitro, wszystkie badania mam zrobione, jutro 2 dc wizyta i decyzja, mam nadzieję że od razu podejdę do procedury, mam nadzieję że jakoś przeżyję stymulację ,już nie mogę się doczekać, mam tylko nadzieję że będę mogła od razu zacząć, nic się nie podziało, są jakieś dziewczyny z gamety? Jakie miałyście leki do stymulacji? Jak dlugo? I w którym momencie punkcja? Znieczulenie krótkotrwałe, jak długo trwa punkcja, i czy dobrze się czułyscie po zabiegu? Pytań mnóstwo, a wiem że każda klinika ma swoje przyzwyczajenia...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj. Miło się spotkać i tutaj. Dziewczyny na pewno Ci pomogą [emoji8]
 
reklama
Do góry