reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
1487332563-aaaaaa.jpeg
dziewczyny czy któraś kuma które zarodki mogły przetrwać? Wiem że mam zamrożone 3 zarodki i nie wiem której klasy itp byłam dziś na rozmowie ale był lekarz na zastępstwie i ciężko było z nim rozmawiać. Bardzo jestem ciekawa czy któraś z Was umie to rozszyfrować ? Dziś się dowiedziałam ze nadal woda w brzuchu i wielkie jajniki i transfer o następny miesiąc przekładamy. Zwariuje.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Pani dr [emoji7]
Dzięki niej jestem w ciąży :) Ja ją uwielbiam, choć nie każdy złapie z nią wspólny język bo jest bardzo konkretną, często malomowna, choć zawsze bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśni. Niektórzy opisują ja jako chłodna. Poleciła mi ją moja koleżanka, która dzięki Pani dr ma też 2 dzieci :)
To było nasze drugie podejście (pierwsze w invimed), pierwsze w Novum u dr Obuchowskiej i dziś 20tc.
Zapewne mąż będzie musiał odwiedzic dr Wolskiego (androlog),żeby spróbował mu "podkrecic" nasienie.
Ja szłam u niej długim protokołem, dostałam też encorton że wspomagaczy. Na pewno w standardzie w cenie macie embrioglue, scraching też wykonują.
Kiedy masz wizytę?Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Beatko,
bardzo się cieszę,że to twoja pani dr.
widziałam tą panią dr akurat w recepcji i bardzo wydawała nam się sympatyczna.
8 marca mamy wizytę i w zasadzie wszystkie badania tylko, że wyniki nasienia okropne.
Zadzwonię tam i dr Wolskiego też umówię tylko nie wiem czy trzeba zrobić u nich badanie nasienia DNA plemnika?
chcielibyśmy podejść już w marcu, a czy Ty encorton miałaś przed stymulacją?
Yplocka1, a czy u Was było FAMSI , bo mieliście słabe nasienie? u kogo się leczycie?

pixie_dixie, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.
 
1487332563-aaaaaa.jpeg
dziewczyny czy któraś kuma które zarodki mogły przetrwać? Wiem że mam zamrożone 3 zarodki i nie wiem której klasy itp byłam dziś na rozmowie ale był lekarz na zastępstwie i ciężko było z nim rozmawiać. Bardzo jestem ciekawa czy któraś z Was umie to rozszyfrować ? Dziś się dowiedziałam ze nadal woda w brzuchu i wielkie jajniki i transfer o następny miesiąc przekładamy. Zwariuje.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mi woda w brzuchu pojawiła się dopiero przy dużym skoku bety i wylądowałam w szpitalu. Leczenie nie należało do przyjemnych i trwało dwa tygodnie. Nadal jeszcze mam trochę wody, a jajniki nadal mega gigantyczne i bardzo dokuczają..
Gdyby hiperka pojawiła się wcześniej wolałabym przełożyć transfer niż przez to wszystko przechodzić i cierpieć.
 
Dziewczyny a od czego zależy, czy podają jeden czy dwa zarodki? To wolny wybór każdej z nas czy są może jakieś wytyczne?
 
milagros
ilu dniowe zarodki? jakiej klasy?
to wszystko z jednej procedury?
co oznacza ciąża była? urodziłaś?
jaki problem jest?
 
reklama
Dziewczyny a od czego zależy, czy podają jeden czy dwa zarodki? To wolny wybór każdej z nas czy są może jakieś wytyczne?
Lekarz może zarekomendowac ale de facto decyzja należy do Ciebie. U mnie lekarz zalecał podanie jednego, mam 28 lat i zarodki po pgs. Uparlam się na dwa i tyle miałam podanych. Zgodziłam się z innym zaleceniem lekarza - podaliśmy najlepszy i najsłabszych z całej gromadki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry