reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beatko,
bardzo się cieszę,że to twoja pani dr.
widziałam tą panią dr akurat w recepcji i bardzo wydawała nam się sympatyczna.
8 marca mamy wizytę i w zasadzie wszystkie badania tylko, że wyniki nasienia okropne.
Zadzwonię tam i dr Wolskiego też umówię tylko nie wiem czy trzeba zrobić u nich badanie nasienia DNA plemnika?
chcielibyśmy podejść już w marcu, a czy Ty encorton miałaś przed stymulacją?
Yplocka1, a czy u Was było FAMSI , bo mieliście słabe nasienie? u kogo się leczycie?

pixie_dixie, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.
Z pewnością jest tam lubiana :) z tego co zauważyłam :)
Na pewno badanie nasienia będziecie musieli powtórzyć u nich. My powtarzalismy badania starsze niż 3 miesiące, z tego co pamiętam. Ale to też nie wszystkie.
Wolski ponoć bardzo dobry :)
Powodzenia! :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi woda w brzuchu pojawiła się dopiero przy dużym skoku bety i wylądowałam w szpitalu. Leczenie nie należało do przyjemnych i trwało dwa tygodnie. Nadal jeszcze mam trochę wody, a jajniki nadal mega gigantyczne i bardzo dokuczają..
Gdyby hiperka pojawiła się wcześniej wolałabym przełożyć transfer niż przez to wszystko przechodzić i cierpieć.
Zgadzam się z Tobą ja też płakałam, że nie będzie transferu, dzisiaj kończy mi się pierwsza @ po punkcji chciałam wczoraj trochę sobie poćwiczyć bo 5 kg więcej po stymulacji i czuję dalej, że moje jajniki są wielkie jakoś na początku marca idę do ginekologa i zobaczymy jak to wszystko wygląda po stymulacji
 
Mi woda w brzuchu pojawiła się dopiero przy dużym skoku bety i wylądowałam w szpitalu. Leczenie nie należało do przyjemnych i trwało dwa tygodnie. Nadal jeszcze mam trochę wody, a jajniki nadal mega gigantyczne i bardzo dokuczają..
Gdyby hiperka pojawiła się wcześniej wolałabym przełożyć transfer niż przez to wszystko przechodzić i cierpieć.
No ja po hiperce mam wodę właśnie i zdecydowali dziś ze jeszcze miesiąc trzeba czekać. Ja przystaje na to bo wiem ze to lepiej dla zarodków jak wszystko tam gra. Ale co wizyta boje się ze moje miesniaki się pojawia te w środku macicy. Ale czekam cierpliwie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi woda w brzuchu pojawiła się dopiero przy dużym skoku bety i wylądowałam w szpitalu. Leczenie nie należało do przyjemnych i trwało dwa tygodnie. Nadal jeszcze mam trochę wody, a jajniki nadal mega gigantyczne i bardzo dokuczają..
Gdyby hiperka pojawiła się wcześniej wolałabym przełożyć transfer niż przez to wszystko przechodzić i cierpieć.
Ale skok bety dobrze Ci wróży ;) tak to przyjemnie słuchać mimo wszystko. Mi powiedzieli ze na świeżych zarodka ch jest najlepiej. Wiec może tak miało być i nie masz czego żałować

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatko,
bardzo się cieszę,że to twoja pani dr.
widziałam tą panią dr akurat w recepcji i bardzo wydawała nam się sympatyczna.
8 marca mamy wizytę i w zasadzie wszystkie badania tylko, że wyniki nasienia okropne.
Zadzwonię tam i dr Wolskiego też umówię tylko nie wiem czy trzeba zrobić u nich badanie nasienia DNA plemnika?
chcielibyśmy podejść już w marcu, a czy Ty encorton miałaś przed stymulacją?
Yplocka1, a czy u Was było FAMSI , bo mieliście słabe nasienie? u kogo się leczycie?

pixie_dixie, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.

FAMSI, bo miedzy innymi słabe nasienie. U dr. A. S.
 
milagros
ilu dniowe zarodki? jakiej klasy?
to wszystko z jednej procedury?
co oznacza ciąża była? urodziłaś?
jaki problem jest?

5dniowe
milagros
ilu dniowe zarodki? jakiej klasy?
to wszystko z jednej procedury?
co oznacza ciąża była? urodziłaś?
jaki problem jest?

1 ciaza biochemiczna, podany zarodek 5aa transfer swiezaka.
2. Ciaza, sukces, mam corke. Zarodki 2 5aa transfer swiezaka
3. Crio z tej samej stymulki co corka, zarodek 6bb. Beta 0.
4. To samo co punkt 3
5. Crio 5aa, cykl sztuczny, transfer w 34dc bo endo nie roslo ale uroslo. Beta 0
6. Teraz byl blastka 5aa. Beta 0. Cykl naturalny z gonapeptylem na pekniecie pecherzyka. Endo bylo srednie bo w najlepszym miejscu 8.6mm ale wedlug lekarza tam celowala.

Czyli 2 swieze = 2 ciaze.
4 crio = brak implantacji.

Ja stawiam na to ze moja macica nie reaguje jak nie mam hiperstymulacji. Jak mam hiperke, jestem w ciazy.
 
1487332563-aaaaaa.jpeg
dziewczyny czy któraś kuma które zarodki mogły przetrwać? Wiem że mam zamrożone 3 zarodki i nie wiem której klasy itp byłam dziś na rozmowie ale był lekarz na zastępstwie i ciężko było z nim rozmawiać. Bardzo jestem ciekawa czy któraś z Was umie to rozszyfrować ? Dziś się dowiedziałam ze nadal woda w brzuchu i wielkie jajniki i transfer o następny miesiąc przekładamy. Zwariuje.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
po zapłodnieniu pojawiają się przedjardza powinny być dwa meskei i rzenskie czyli 2PN
one są przed podziałem i czasami ich nie zauwazy embriolog bo znikają po paru godzinach stąd "?" przy jednym zarodku.
numerki oznaczają ilość blastomerów (komórek) w 2 dobie od 2-4 w 3 dobie od 6-8 , A, B to klasa balstomeru, a liczba przy nich to stopien fragmentacji vczyli fajne jest a1 lub b1.
moim zdaniem mrozili dwie morule i 8B2 o ile podano Ci 8B1 już. Moim zdaniem 6B1tez rokuje ale słąbiej. !0tki nie rokuja dobrze bo nie kompaktują i mahą jiższą kalsę..
ale fajnie jak zarodek kompaktuje czyli zlewa się w całość
 
Ale skok bety dobrze Ci wróży ;) tak to przyjemnie słuchać mimo wszystko. Mi powiedzieli ze na świeżych zarodka ch jest najlepiej. Wiec może tak miało być i nie masz czego żałować

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Lekarz twierdzi, że ciąża "podkręca" hiperstymulację. Gdybym nie była w ciąży wszystko wróciłoby do normy po dwóch miesiącach.
Teraz muszę tylko cierpliwie czekać. Jak łożysko zacznie się kształtować za ok. 6 tygodni, wówczas jajniki powoli zaczną się zmniejszać. Oby tylko wszystko było dobrze i ciąża się utrzymała.
 
reklama
5dniowe


1 ciaza biochemiczna, podany zarodek 5aa transfer swiezaka.
2. Ciaza, sukces, mam corke. Zarodki 2 5aa transfer swiezaka
3. Crio z tej samej stymulki co corka, zarodek 6bb. Beta 0.
4. To samo co punkt 3
5. Crio 5aa, cykl sztuczny, transfer w 34dc bo endo nie roslo ale uroslo. Beta 0
6. Teraz byl blastka 5aa. Beta 0. Cykl naturalny z gonapeptylem na pekniecie pecherzyka. Endo bylo srednie bo w najlepszym miejscu 8.6mm ale wedlug lekarza tam celowala.

Czyli 2 swieze = 2 ciaze.
4 crio = brak implantacji.

Ja stawiam na to ze moja macica nie reaguje jak nie mam hiperstymulacji. Jak mam hiperke, jestem w ciazy.
Zarodki są dobrej klasy, ale nadal nie napisałaś mi ile było procedur? to wszysrtkie zarodki z jednej procedury?
było z 7 komórek wszystkie się zapłodniły i powstały takie zarodki? bo jezeli było nie wiecej niż 10 oocytów i te wszystkie zarodki z jednej procedury są=jedna stymulacja, pick up..To znaczy że trzeba zrobić kariotypy, histero, albo imunologia.
 
Do góry