reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane,

bardzo proszę o Was o pomoc, czy któraś z Was miała może inf FAMSI w Invictie?
mamy wyniki ostatniego nasienia i jesteśmy załamani, szukamy kliniki, która specjalizuje w bardzo kiepskim nasieniu.
czy Novum jest dobrą kliniką jeśli chodzi o słabiutkie nasienie?
odwiedziliśmy tą klinikę ,
bo poprzez konsultacje telefoniczne recepcjonistki mówiły że nie ma miejsc, a jednak jak dojechaliśmy na miejsce znalazły się wolne terminy i teraz mamy dylemat pomiędzy Invictą , a Novum.
i muszę wam napisać, że po tej suplementacji okropnie poleciały wyniki mojemu M, gorzej niż było.
co więcej ostatnio na konsultacji w jednej z klinik proponowano mnie krótki protokół z antykoncepcją czy któraś z Was o takim słyszała?
jesteśmy w kompletnej rozsypce. ja już myślę o dawcy, ale nie wiem jak z mężem.
My mieliśmy. A jak złe wyniki są?? spokojnie nie zawsze jest az tak źle jak nam sie zdaje. My mieliśmy okolo 20% szans a udało się za 1ym i za 2gim razem:-) a było źle :-)
 
reklama
Jestem po usg, inny lekarz badał i nie stwierdził zarodka, mówi,ze cos tam moze być na ścianie ciałka żółtego ale to za małe jest [emoji17] wypiszą mnie i za tydzień usg powinno cos pokazać, także znowu słabe wiesci


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Wiem,że to czekanie dobija ale wierzę,że po czymś takim to już kurcze no MUSI być dobrze!!!
A krwiaczkiem się nie przejmuj, też miałam i musiałam leżeć kilka tygodni, da się wytrzymać :)
Teraz się oszczędzaj, najlepiej lez i czytaj pozytywne książki,żeby dogonić negatywne myśli :)
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po usg, inny lekarz badał i nie stwierdził zarodka, mówi,ze cos tam moze być na ścianie ciałka żółtego ale to za małe jest [emoji17] wypiszą mnie i za tydzień usg powinno cos pokazać, także znowu słabe wiesci


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Nie takie cuda były już tu na forum:-p czekaj i zachowaj spokój. Było nawet że beta stała w miejscu a córa jest:-) i zarodków nie widać było i chłopak biega po świecie:-)
 
Jestem po usg, inny lekarz badał i nie stwierdził zarodka, mówi,ze cos tam moze być na ścianie ciałka żółtego ale to za małe jest [emoji17] wypiszą mnie i za tydzień usg powinno cos pokazać, także znowu słabe wiesci


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Nie takie cuda były już tu na forum:-p czekaj i zachowaj spokój. Było nawet że beta stała w miejscu a córa jest:-) i zarodków nie widać było i chłopak biega po świecie:-)
 
U mnie 0.

Nie wiem. Niech ktos madry cos powie.

2 transfery swiezakow - 1 biochem, 1 ciaza.
4 crio - zawsze beta 0.

Nie wiem juz co mam robic.... co ze mna nie tak??
 
reklama
Do góry