reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

baska1 dlatego staralismy sie przez invitro o dziecko bo moj maz ma problemy z ruchliwoscia plemnikow:tak:udalo sie na szczescie za pierwszym razem bo u mnie tylko jeden zarodek ocalal i mi go zaoplikowano i z tego jest nasz skarb:-D
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)jak tam wasze wiosenne samopoczucie?Moje dzisiaj średnio , ale tak mam w sumie cały czas dobre dni to wyjątki jak np wczorajszy dzień super jadłam z apetytem miałam siły czułam sie super chyba pierwszy raz odkąd jestem w ciązy, bo tak to te ciągłe mdłości, niesmak w buzi juz nawet niewiem co mam pić bo nic nie smakuje.
Jutro idę zrobic sobie badanko krwi i moczu żeby sprawdzić czy coś mi się tam nie przypałętało do moich dróg moczowych co prawda nic nie czuję żeby się cos działo ale stwierdziłam że warto to sprawdzić, a krew też się przyda bo będę wiedziała jak to z tym moim żelazem jest bo w sumie mało mam wrażenie go spozywam:-(
Kahaaa czy tobie już lekarz powiedział na kiedy wypada Ci termin porodu?
Natka kiedy transferek czwartek czy piątek wiesz już bo pisałaś że pod koniec tygodnia, mam nadzieję ze w dzień twojego transferku będę się czuła dobrze i będę Ci przekazywać myslami z babelkiem fluidki:-)
Lolitka to kiedy wraca ze swoich wojaży;-)?
 
Aga, pielegniarka mi wyliczyla date na podstawie ostatniej miesiaczki i to mialby byc 28 pazdziernika. ale przyjmujac jej kalkulacje data poczecia wypada mi dwa dni pozniej, niz rzeczywiscie byla, czyli liczac 38 tygodni od dnia poczecia powinien byc 26 pazdziernika. wiec skoro mialas punkcje dzien po mnie teoretycznie powinno ci wypasc 27. ale to wiadomo, ze i tak trudno w te ich date bedzie sie wstrzelic. :happy2:

lolitka to chyba jutro wraca. :tak::tak::tak:

jeszcze sie wam poskarze na mojego meza, ktory nie odbieral moich telefonow przez ponad 2 godziny. zdazylam wpasc w panike, nie moglam oddychac i juz widzialam sie jako mloda (hmmm) wdowa. gdybym do pracy pojechala wlasnym samochodem to na pewno juz bylabym w domu celem reanimacji tego drania, a tak naslalam tylko na niego naszego kolege, ktory mieszka w okolicy. na szczescie moj slubny sie objawil zanim zdazylam zawiadomic pogotowie i policje. otoz poszedl pobiegac i nie odbieral bo nie chcial sie wybyjac z rytmu. normalnie udusze go jak tylko go dopadne!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
MYSZELINA dlaczego próbujecie teraz z krótkim protokołem? Ztego co wiem przy PCO to raczej jest stosowany długi protokół. Czy lekarz proponował Ci może laparoskopię jajników?

Pozdrawiam w pierwszy dzień wiosny! Czuję że tej wiosny powstanie nowe życie............

Teraz podchodziłam w długim ale komórki były bardzo złej jakości (było bardzo dużo pęcherzyków ale niestety większości puste). Dlatego zaproponowano zmianę procedury na krótki z antagonistą. Podawana jest w nim mniejsza ilość gonadotropin więc może mniej pęcherzyków będzie rosnąć i estradiol nie przekroczy mi 3 tys. Podejście chyba będziemy robić lipiec-sierpień.
 
lolitka a ty to moze bys juz wrocila z tych wojazy po swiecie, co???

natka co sie nie odzywasz? ile masz eskimosów transferowanych, 10???? i kiedy, pisz mi tu
 
Cześć Dziewczyny!!!!!

długo się nie odzywałam, próbowałam nie myśleć o tym, nie stresować się...
W poniedziałek, czyli wczoraj miałam punkcję - było 21 pęcherzyków ale wyjęli 18 z czego 16 zostało zapłodnionych, teraz czekam, w sobotę ma być transfer...
O dziwo dobrze się czuję, bo myślałam że będzie gorzej, tylko oczywiście trochę brzuch pobolewa, a wczoraj cały dzień przespałam po tej narkozie.

Na szczęście mam zwolnienie do końca tygodnia więc mogę się relaksować!!! A jeśli chodzi o ty czy komuś mówiliśmy o tym - to tak, wie nasza najbliższa rodzina i nas bardzo wspiera :)

GRATULUJĘ WSZYSTKIM KTÓRYM SIĘ UDAŁO!!!!!!!!
 
Sunsine gratuluję wyniku!! 16 zapłodnionych super świetny wynik. Teraz już będzie tylko dobrze. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!

Ja dziś mam wizytę u gina i ustalamy co robimy dalej po laparoskopii. Prawdopodobnie kolejną próbę in vitro.
 
halo dzieciaki.... stesknilam sie za wami :)
wrocilam dzis rano wiec jestem z deka snieta....


mowta co i jak sie dzialo gdy mnie ne bylo..... jakos przelecialam co zescfie naskrobaly, ale jak widze to niewiele na tyle dni.... lenie jedne:)
 
reklama
hej lolitka, fajnie ze wrocilas, moze sie wiecej zacznie tu dziac.
lepiej opowiedz jak bylo i jakie wrazenie, i czy twoj zoladek to przezyl?
 
Do góry