reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kahhhaaa

dzisiaj gotuję to spaghetti to postaram się zapisać ile czego daję. Nie martw się "objawami" - jedne mają a drugie nie. Spokój ducha niech cię nie opuszcza:)

Natka
co się nie odzywasz. Wedle wskazań Lolitki trzeba o wszytskim pisac - to piszę. Ja mam wizytę 10 maja lub 31 maja u gina (w zależności od @). I wtedy się dowiem czy już spokojnie mogę podchodzić do transferku. Natka trzymam kciuki za twój transferek - ostatnio razem miałyśmy, co? Dzięki za nr tel - jak się podpisałaś, to nie wiedziałam o kogo cho? Później mi się skojarzyło że to Pani z Banku. Dopiero teraz zajarzyłam że to Natka. hahahahahahah:)
 
reklama
natka ty faktycznie sobie nagrabilas, znikasz bez slowa, nikt nic nei wie, chodzisz na usg i badania i my nic nie wiemy. a poza tym, gdzies byla?

ewelina zapisz koniecznie, tak jakbys dla idioty przepis pisala. :)

aga ja tez schizuje, brzuch mnie boli caly czas i nie wiem czy to przez powiekszone jeszcze jajniki po hiper czy cos jest nie tak. usg dopiero we wtorek. :(. w ogole, gdyby nie to hiper to w UK pierwsze usg mialabym dopiero w 12-14 tygodniu. chybabym zwariowala do tego czasu. jednak nei a tego zlego..
 
Kahhhaaa

dzisiaj gotuję to spaghetti to postaram się zapisać ile czego daję. Nie martw się "objawami" - jedne mają a drugie nie. Spokój ducha niech cię nie opuszcza:)

Natka
co się nie odzywasz. Wedle wskazań Lolitki trzeba o wszytskim pisac - to piszę. Ja mam wizytę 10 maja lub 31 maja u gina (w zależności od @). I wtedy się dowiem czy już spokojnie mogę podchodzić do transferku. Natka trzymam kciuki za twój transferek - ostatnio razem miałyśmy, co? Dzięki za nr tel - jak się podpisałaś, to nie wiedziałam o kogo cho? Później mi się skojarzyło że to Pani z Banku. Dopiero teraz zajarzyłam że to Natka. hahahahahahah:)


No wiesz, nowego fona dostalam :-) ......to Ci podalam :-)
Napiszesz w środku nocy na stary i co.....:-)
Ostatnio rzeczywiście razem miałyśmy transferek.......ja sobie trzecią próbę ustawię razem z Twoją drugą :-)

natka ty faktycznie sobie nagrabilas, znikasz bez slowa, nikt nic nei wie, chodzisz na usg i badania i my nic nie wiemy. a poza tym, gdzies byla?

ewelina zapisz koniecznie, tak jakbys dla idioty przepis pisala. :)

aga ja tez schizuje, brzuch mnie boli caly czas i nie wiem czy to przez powiekszone jeszcze jajniki po hiper czy cos jest nie tak. usg dopiero we wtorek. :(. w ogole, gdyby nie to hiper to w UK pierwsze usg mialabym dopiero w 12-14 tygodniu. chybabym zwariowala do tego czasu. jednak nei a tego zlego..


Ja????? A nigdzie....w pracy, w domku....w pracy, w domku........wpracy, w domku.......:-)
Spokojne życie prowadzę ostatnio....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wiesz, nowego fona dostalam :-) ......to Ci podalam :-)
Napiszesz w środku nocy na stary i co.....:-)
Ostatnio rzeczywiście razem miałyśmy transferek.......ja sobie trzecią próbę ustawię razem z Twoją drugą :-)

nie no natka tobie jednak trzeba sprac tylek. po co ci trzecia próba jak w ciąży będziesz. z tobą to już naprawdę wytrzymać nie można, kobieto!
 
Hejka byłam na USG które okazało się pomyłką tzn. lekaarz kazał mi się zapisać na USG prenetalne , a przecież to jeszcze za wcześnie bo ono może być dopiero ok 12tygodnia wiec w sumie na darmo pojechałam no może nie darmo bo dowiedziałąm się że jak brzuch pobolewa to mogę brać nospę do 6tabletek dziennie, generalnie pani doktor nie była zbyt przyjemna co utwierdziło mnie w przekonaniu że jednak mężczyzna ginekolog jest zdecydowanie lepszy a wy jak uważacie dziewczynki?????????????????
Tak wiec Kahaaa nie ma co shizować brzusio jak widać może boleć, oby tylko nie za często coby nas nie woędzać w podły nastrój. Generalnie wkurzyła mnie ta lekarka ja się pytam jej czy wszystko w porzadku bo tym USG mi przejechała po brzuchu niezbyt delikatnie, a ona tak serce bije wiec wszystko w porządku niewiele można powiedzieć o tak małej ciąży, chyba miała zły dzień ale mi podniosła ciśnienie z lekka.
Kahaaa a czy ty bierzesz już jakieś witaminki dla ciężarnych czy tylko kwas foliowy?
Natka będziemy trzymać kciuki z moim bąbelkiem za twój transferek:-)
 
Hejka byłam na USG które okazało się pomyłką tzn. lekaarz kazał mi się zapisać na USG prenetalne , a przecież to jeszcze za wcześnie bo ono może być dopiero ok 12tygodnia wiec w sumie na darmo pojechałam no może nie darmo bo dowiedziałąm się że jak brzuch pobolewa to mogę brać nospę do 6tabletek dziennie, generalnie pani doktor nie była zbyt przyjemna co utwierdziło mnie w przekonaniu że jednak mężczyzna ginekolog jest zdecydowanie lepszy a wy jak uważacie dziewczynki?????????????????
Tak wiec Kahaaa nie ma co shizować brzusio jak widać może boleć, oby tylko nie za często coby nas nie woędzać w podły nastrój. Generalnie wkurzyła mnie ta lekarka ja się pytam jej czy wszystko w porzadku bo tym USG mi przejechała po brzuchu niezbyt delikatnie, a ona tak serce bije wiec wszystko w porządku niewiele można powiedzieć o tak małej ciąży, chyba miała zły dzień ale mi podniosła ciśnienie z lekka.
Kahaaa a czy ty bierzesz już jakieś witaminki dla ciężarnych czy tylko kwas foliowy?
Natka będziemy trzymać kciuki z moim bąbelkiem za twój transferek:-)

Kochana, a gdzie Ty mieszkasz? Znajdziemy Ci normalnego ginekologa :-)
 
aga nic nie biore. w ogole nie biore zadnych tabletek oprocz kwasu foliowego, bo mam zle proby watrobowe (znowu przez hiper). poza tym czytalam, ze witaminami w tabletkach to racze mozna zaszkodzic. zapytaj lepiej gina (normalnego a nei tej baby) zanim cos lykniesz.
 
Hejka :-)
Nateczko ja chodzę do ginekologa faceta (Warszawa)i jest spoko , ale na te USG to mnie kierował jeszcze ten od IVF i chyba coś źle policzył (że mu wyszedł 12tydzień a jest 8), ale i tak uważam że ona nie musiałą być taka niemiła. Następna wizyta 29tego marca u normalnego lekarza;-), a do tej Pani doktor i tak jescze raz muszę iść bo ona robi najlepiej te USGprenetalne, (USG może robi najlepiej ale co to znaczy empatia to ona raczej nie wie)ale jest plus tego wszystkiego tak to musiałbym zapłacić za wizytę i USG prawie 400zł a tak to panie w recepcji tak pokombinowały że wszystko będzie na NFZ;-)
Kahaaa wiec zasięgnełam języka i napewno narazie nie będę brała tych witamin , a co do Nospy to będę ja miała pod ręką ale wezmę ją w krytycznej już sytuacji.Przyjaciółka mnie pocieszyła że te bóle to w zasadzie norma że ona też to przechodziła, wiec trzeba zacisnąć ząbki i znieść to rośnięcie domku bąbelka;-)
 
reklama
Do góry