reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u nas jak nie urok to sraczka : P
Emek poparzyl sobie nogi zaczol sie jarac poparzenia 1 i 2 stopnia i od piatku leczenie ciagla zmiana opatrukow :(
Do tego zastrzyk przeciwtezcowy kolejny za miesiac i ostatni za pol roku - nie mam pojecia czy nie trzeba bedzie w zwiazku z tym wszystkiego przesunac. Normalnie zalamka :(
Ale najwazniejsze to teraz leczenie oparzen. Mam nadzieje ze skonczy sie tylko na opatrunkach i przeszczep skory nie bedzie potrzebny
Czy zawsze musi byc pod gorke jak juz byl nowy plan dzialania :(
O matko!!! Oby szybko wrócił do zdrowia .
Może uda się Wam nie przesuwać całej procedury, uda się Wam jakoś wstrzelic między zastrzyki mi.
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Dziś idę do apteki zakupić koenzym q10 i wit e. Nie zaszkodzi na pewno.
A Wy te suplementy bierzecie wg wskazań lekarskich czy same doszukałyście się ich właściwości?

Miłego dnia!
 
Ja pierwsza procedurę miałam we wrześniu, we wrześniu dosłownie kilka dni przed miałam operowana rękę. Niby lekarz mówiła ze to nie ma nic wspólnego, ale byłam napchana lekami do stymulacji, znieczuleniami, antybiotykami ze mam wrażenie ze to tez osłabiło moj organizm.

Gosiu kciuki, niech sie wszystko zagoi ładnie [emoji1303]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko!!! Oby szybko wrócił do zdrowia .
Może uda się Wam nie przesuwać całej procedury, uda się Wam jakoś wstrzelic między zastrzyki mi.
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby oby mam taka nadzieje w nastepnym tygodniu bede dzwonic do lekarza zeby sie dowiedziec czy musimy przesowac termin narazie jest na urlopie
 
za badania krew męża i moja Plus m


Julita1234, ale ja nie rozumiem. Wydawało mi się, że Invimed ma takie jak wszędzie. Nie zauważyłam zbyt dużej rozbieżności pomiędzy klinikami. Dodatkowo pytanie kiedy były robione poprzednie badania, oraz gdzie. Część lekarzy, chce by robić w swoim „standardowym” lab, bo mają inne zakresy wartości :)
 
A u nas jak nie urok to sraczka : P
Emek poparzyl sobie nogi zaczol sie jarac poparzenia 1 i 2 stopnia i od piatku leczenie ciagla zmiana opatrukow :(
Do tego zastrzyk przeciwtezcowy kolejny za miesiac i ostatni za pol roku - nie mam pojecia czy nie trzeba bedzie w zwiazku z tym wszystkiego przesunac. Normalnie zalamka :(
Ale najwazniejsze to teraz leczenie oparzen. Mam nadzieje ze skonczy sie tylko na opatrunkach i przeszczep skory nie bedzie potrzebny
Czy zawsze musi byc pod gorke jak juz byl nowy plan dzialania :(
Oooooo to się porobiło.Może szybko wróci do zdrowia i tego mu życzę :-)
 
Dziewcz

Trzymam kciuki za drugą betę. Czy mogła byś mi powiedzieć jaki progesteron jest "niski" po transferze? Bo ja w styczniu miałam crio na sztucznym, progesteron i estradiol miałam zbadane tylko w 12dc. Potem ze strachu umierałam ze co jak sie słabo u mnie lutinus wchłania (3x1) i w końcu zrobiłam sobie sama progesteron dla siebie w dniu bety (9dpt). Beta<1, prg 10,4. I tak sobie myśle ze to troche mało...

10 to malo.
 
reklama
Do góry