reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj Pixie Dixie, jak ja przyjmowałam progesteron dopochwowo, dokładnie Crinone, miałam kilka razy taka właśnie wydzielinę, która przypominała czekoladowy budyń. Na ulotce Crinone znalazłam informacje, ze jak najbardziej jest to normalne. A Ty aplikujesz coś dopochwowo?
 
reklama
Zgadzam sie mi to samo lekarz powiedzial dlatego pisalam ze letrox to nie tylko na chora tarczyce,dlatego tez mimo ze 3 trymestr u mnie a Ja mam wieksza dawke letrox niz przed ivf calym ;),

Co do boli przy porodzie wlasnie na to czekam yupiiii wkoncu Poczuc ten bol porodowy ,oby wszustko bylo ok u nas do 40 tygodnia [emoji110]️nie chcialabym cesarki.....czas pokaze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też Ci życzę, żeby się bez cesarki obyło. Ja się w pierwszej ciąży bałam, że będę musiała, ale rodziłam siłami natury.
Teraz też się nie mogę porodu doczekać, tym razem bardziej świadomego.
Uff, myślałam, że tylko ja tak mam.
Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Pixie Dixie, jak ja przyjmowałam progesteron dopochwowo, dokładnie Crinone, miałam kilka razy taka właśnie wydzielinę, która przypominała czekoladowy budyń. Na ulotce Crinone znalazłam informacje, ze jak najbardziej jest to normalne. A Ty aplikujesz coś dopochwowo?

Moze aplikatorem sie zadrapalas

Biorę luteinę dopochwowo, ale to raczej nie jest luteina, od wczoraj trochę ciągnie mnie w podbrzuszu, wróciłam do domu i leżę, przygotowuje sie na ten straszny scenariusz. [emoji17]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Biorę luteinę dopochwowo, ale to raczej nie jest luteina, od wczoraj trochę ciągnie mnie w podbrzuszu, wróciłam do domu i leżę, przygotowuje sie na ten straszny scenariusz. [emoji17]
I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Trzeba byc dobrej mysli, moze to faktycznie wplyw lekow, badz po prostu plamienia tak jak sie to zdaza w ciazy. Trzymam kciuki za kropka i bedzie wszystko dobrze ✊✊✊✊
 
Też Ci życzę, żeby się bez cesarki obyło. Ja się w pierwszej ciąży bałam, że będę musiała, ale rodziłam siłami natury.
Teraz też się nie mogę porodu doczekać, tym razem bardziej świadomego.
Uff, myślałam, że tylko ja tak mam.
Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki i trzymaj kciyki ,wszystko zalezy co mi powiedza za dwa tyg na temat lozyska....obym mogla przec;)))
Sadze ze wiekszosc Z nas chcialaby naturalnie,chyva ze tylko my tak mamy se skoro ciaza to porod naturalny,ups husann tez wiec mamy trojce,Ja wigole z husann razem porod mamytak trzymajmy bo rybka cesarke ma napewno wczesniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki i trzymaj kciyki ,wszystko zalezy co mi powiedza za dwa tyg na temat lozyska....obym mogla przec;)))
Sadze ze wiekszosc Z nas chcialaby naturalnie,chyva ze tylko my tak mamy se skoro ciaza to porod naturalny,ups husann tez wiec mamy trojce,Ja wigole z husann razem porod mamytak trzymajmy bo rybka cesarke ma napewno wczesniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nigdy nie rodziłam i nie bylam swiadomie w ciazy dluzej niz miesiąc, wiec nie mam za bardzo doświadczenia, ale tez chcialabym naturalnie ;)
 
Biorę luteinę dopochwowo, ale to raczej nie jest luteina, od wczoraj trochę ciągnie mnie w podbrzuszu, wróciłam do domu i leżę, przygotowuje sie na ten straszny scenariusz. [emoji17]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Pixie modlę się za nasze kropki , żeby z nami zostaly. Lez i odpoczywaj. Weź magnez, wapń i nospe. Serduchem jestem z Tobą [emoji8]
Wiem, że są kobiety które w czasie oczekiwanej miesiaczki krwawia podczas gdy z ciąża się nic nie dzieje. Przykłady mam wokół siebie.



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry