reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry kobiety [emoji16]
Ja 6 dpt. Na teście jest cień od razu [emoji16] Nawet jeśli się nie uda jesteśmy krok bliżej do celu, a to dzięki Waszym radom.
Pierwsze IVF padło bo jajeczka były do kitu, nic się nie dzielilo. Za Waszymi radami zaczęłam brać witaminy i koenzym Q10. I tak niemal 3 miesiace [emoji16] Z 6 kom zaplodnilo się 5, z czego dwa zarodki 4A podano. w laboratorium usłyszałam , że "wystrzelily" od razu [emoji16] .
Pozostaje mi czekać ale i tak Wam dziękuję [emoji8]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też miałam bardzo słabe jajeczka ostatnim razem..powiedz jakim szlas protokolem?
 
A u mnie rano plamienie, to chyba za późno na plamienie implataccjne? [emoji17] 10dpt


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
U mnie też dokładnie w 10dpt pojawiło się plamienie. Brązowe, bardzo skąpe. Potem jeszcze w 14dpt no i wczoraj czyli 25dpt. Zbadaj sobie poziom progesteronu. U mnie nie znaleziono przyczyny tych plamien.
 
U mnie też dokładnie w 10dpt pojawiło się plamienie. Brązowe, bardzo skąpe. Potem jeszcze w 14dpt no i wczoraj czyli 25dpt. Zbadaj sobie poziom progesteronu. U mnie nie znaleziono przyczyny tych plamien.

Wczoraj robiłam progesteron, wynik w czwartek, wiem,ze to plamienie moze oznaczać WSZYSTKO, do jutra tyle godzin...siedzedze w pracy i co chwile płacze [emoji22]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ja też miałam bardzo słabe jajeczka ostatnim razem..powiedz jakim szlas protokolem?
Długi protokół, niska rezerwa jajnikowa. Witaminy dla kobiet ciężarnych ( zawierające jod) , magnez , wapń i dodatkowo, wit D3, dodatkowo kwas foliowy i koenzym Q10.
Zaczęłam w trakcie pierwszego IVF. To było w pazdzierniku.
Po punkcji odstawiamy jedynie koenzym.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie rano plamienie, to chyba za późno na plamienie implataccjne? [emoji17] 10dpt


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

W ciazy często sa plamienia w dniach kiedy normalnie przyszedł by okres. A to by wypadałoby ciebie akurat teraz. Może to to?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Do góry