reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka dziewczyny:-)
Słabo się tu udzielam ale czasem coś napiszę.
A teraz mam takie pytanie do swojej kliniki.mam 600km wiem wiem.dosc daleko ale nie żałuję. Pytanie mam czy po transferze mogę jechać dłuższy czas samochodem ? Czy jednak zostać w hotelu? Wolałabym wracać do domu

My wracaliśmy do domu - a do kliniki w jedną stronę jedziemy 5godzin...
 
reklama
Ja bym została na noc w hotelu. Ja np. na transfer chcę, żeby mąż jechał moim autem bo on ma niskie zawieszenie i tak telepie, że masakra, a do domu mamy godzinę.

No ja po transferze skoczyłam na obiad, a potem leżałam z tyly(100km do domu)

Nie stresuj sie Roksi bedzie dobrze,założą wenflon a potem błogie spanko [emoji847]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Mam dzisiaj wziąć sumamed antybiotyk i w opakowaniu są 2 tabelki każda ma po 500 mg. Kiedyś ten antybiotyk brałam i, wiem, że jedna bierze się tylko dziennie co 24 godziny. A tu mam zapisane tylko sumamed 2 tabletki może chodziło, że dzisiaj jedna i jutro po punkcji druga kurde nie pamiętaj już Boję się wziąć dwie bo to będzie końska dawka chyba.
 

Załączniki

  • IMG_20170129_123000.JPG
    IMG_20170129_123000.JPG
    162,6 KB · Wyświetleń: 69
Śledzinka89 u mnie w klinice mówili, że jak podróż po transferze trwa więcej niż 3h to lepiej przenocować na miejscu.

Koniczyna82 Trzymaj się... :* Już niedługo kolejny transfer, już trzymam kciuki!

Roksii89 ja bardzo miło wspominam punkcję <3 wydawało mi się, że spałam 100 godzin, w ogóle czułam się taka wypoczęta. Gorzej potem, bo jajniki trochę dokuczały, pewnie dlatego, że pobrali 21 pęcherzyków...
 
Mi po punkcji ( Szwecja) powiedzieli, że mogę sobie polezec a jeśli dobrze się ( tutaj nie usypiaja, a podają jedynie morfine i paracetamol) czuje to mogę jechać od razu do domu. Po transferze, który trwał 5 minut kazano mi się ubrać i jechać do domu. Następnego dnia miałam wg niej już iść do pracy. Pani dr powiedziała że mogę robić wszystko oprócz: dźwigania, kąpieli w morzu [emoji23] i sauny.
Zazdroszczę Wam , że możecie robić dodatkowe badania , i lekarze inaczej podchodzą. Tutaj niestety nawet jak chcesz to bez skierowania nic nie zrobisz. Dla przykladu: moje problemy z tarczyca zostały kompletnie zignorowane. A powiększone wole widać gołym okiem.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny ! Od środy mam duży i napęczniały brzuch jakbym była w siódmym miesiącu ciazy. Byłam u lekarza, ale stwierdził
ze pewnie malo pije, fakt jednego dnia nie wypiłam 2,5-3 litrów tak
jak kazał tylko 1,5 ale to był tylko jeden dzien , mam powiększone jajniki bo pobrano mi 21 pęcherzyków w tym 13 zamrożono. Dzis w nocy tak mnie bolały jajniki ze nie mogłam spać , wiecie moze kiedy mi zejdzie mi ten wielki brzuch . Miał
Ktoś tez taki przypadek ??? Jutro jest tydzien od transferu. Pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczyny ! Od środy mam duży i napęczniały brzuch jakbym była w siódmym miesiącu ciazy. Byłam u lekarza, ale stwierdził
ze pewnie malo pije, fakt jednego dnia nie wypiłam 2,5-3 litrów tak
jak kazał tylko 1,5 ale to był tylko jeden dzien , mam powiększone jajniki bo pobrano mi 21 pęcherzyków w tym 13 zamrożono. Dzis w nocy tak mnie bolały jajniki ze nie mogłam spać , wiecie moze kiedy mi zejdzie mi ten wielki brzuch . Miał
Ktoś tez taki przypadek ??? Jutro jest tydzien od transferu. Pozdrawiam

Raczej to wyglada na hiperstymulacje a nie na brak wody.... a usg robił? Estradiol miałaś robiony?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry