reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie dziewczyny, mam do odsprzedaży dwa opakowania Utrogestan 200 mg zakupione w styczniu 2017. Data ważności 06/2017. Mnie już się niestety nie przydadzą. Jeżeli ktoś zainteresowany proszę o kontakt priv.
 
Proszę mnie ululac do snu ! :hmm:
Eh dziś nie spałam razem z tobą. W ogóle niezła jazda, bo wzięło mnie na łezki a potem jeszcze zaczęłam przeglądać z krzaków wątek zakupowy zeby sie mocniej rozryczeć chyba. W końcu usnęłam i obrodziłan sie z @
No cóż, zawsze jestem płaczliwa przed okresem wiec postanowiłam bezczelnie zwalić to na małpę.
 
Eh dziś nie spałam razem z tobą. W ogóle niezła jazda, bo wzięło mnie na łezki a potem jeszcze zaczęłam przeglądać z krzaków wątek zakupowy zeby sie mocniej rozryczeć chyba. W końcu usnęłam i obrodziłan sie z @
No cóż, zawsze jestem płaczliwa przed okresem wiec postanowiłam bezczelnie zwalić to na małpę.

Czasami trzeba sie wypłakać - tule- a na @ zwalam jeszcze tony zjedzonych słodyczy [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Hejka dziewczyny:-)
Słabo się tu udzielam ale czasem coś napiszę.
A teraz mam takie pytanie do swojej kliniki.mam 600km wiem wiem.dosc daleko ale nie żałuję. Pytanie mam czy po transferze mogę jechać dłuższy czas samochodem ? Czy jednak zostać w hotelu? Wolałabym wracać do domu
 
Eh dziś nie spałam razem z tobą. W ogóle niezła jazda, bo wzięło mnie na łezki a potem jeszcze zaczęłam przeglądać z krzaków wątek zakupowy zeby sie mocniej rozryczeć chyba. W końcu usnęłam i obrodziłan sie z @
No cóż, zawsze jestem płaczliwa przed okresem wiec postanowiłam bezczelnie zwalić to na małpę.
Ja też nie wiem co to była za noc mąż stwierdził, że jestem psychiczna :p oglądałam jakiś film zaczęłam tak płakać, że on nie wiedział co się dzieje i tak sobie pięknie płakałam do godziny 2 rano. Ale dlaczego to sama nie wiem jakoś tak mi się bardzo chciało. Ale powiem wam mam jednak stresa przed jutrem, nie wiem co ma mnie czekać :p
 
reklama
Hejka dziewczyny:-)
Słabo się tu udzielam ale czasem coś napiszę.
A teraz mam takie pytanie do swojej kliniki.mam 600km wiem wiem.dosc daleko ale nie żałuję. Pytanie mam czy po transferze mogę jechać dłuższy czas samochodem ? Czy jednak zostać w hotelu? Wolałabym wracać do domu
Ja bym została na noc w hotelu. Ja np. na transfer chcę, żeby mąż jechał moim autem bo on ma niskie zawieszenie i tak telepie, że masakra, a do domu mamy godzinę.
 
Do góry