reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wysle za dwa msce ;))

A to trzy tyg temu
1003cf5c6da798d8856f319471a3b4e7.jpg

Podobna pilka;)

Moze ktoras z poznania?
Link do: Poznań dofinansuje in vitro



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hahahah piękny !! Dokaldnie taka piłka to była a skore miałam tak naciągnięta ze szok zr nie mam ani jednego rozstępu bo myslalam ze pęknę zarsZ az biały pasek miałam niedokrwiony na srodku brzucha hahahaah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie była taka sama kreska w 6dpt i pojawiła się po pół godziny. Myślałam że sobie wkręcam więc nie wzięłam jej poważnie. Dwa dni później już piękne dwie kreski :) trzymam kciuki
Kuźwa testuje w takim razie we wtorek [emoji23] może też chociaż cień " nadziei" się pojawi a do wtorku zwariuje [emoji23] gadam do "kropkow" a te nic. Pytam "podoba Wam się domek? Zostajecie? Ale cisza.
Ja rozumiem, że domek stary , lekko zmurszaly ale ciepły a cholera zimę mamy.
Wiem... odbija mi [emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahahah piękny !! Dokaldnie taka piłka to była a skore miałam tak naciągnięta ze szok zr nie mam ani jednego rozstępu bo myslalam ze pęknę zarsZ az biały pasek miałam niedokrwiony na srodku brzucha hahahaah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A to cwaniaczkojednak chodzisz chodzilam na silownie ile razy w tyg?[emoji13]ja dwa trzy Po dwie h Ale tylko Po to aby nie miec kosci a miesnie nigdy silownia mnie nie ciagnela ://, basen tak samo bo skyszalam ze dobrze wplywa na dzidzi w brzuszku Ale jak zaczelam w drugim mscu ciazy to zakoncxylam dwa tyg temu bo pracujac jeszczeJuZ i Sue nie chce basenu

Hoope dziekuje mam ogromna nadzieja ze ty tez do nas dolonczysz!!!

Pukcje mialam pod narkoza i nic nie moglam nawet gumy zuc i pusty pecherz a przed transferem pelny;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to cwaniaczkojednak chodzisz chodzilam na silownie ile razy w tyg?[emoji13]ja dwa trzy Po dwie h Ale tylko Po to aby nie miec kosci a miesnie nigdy silownia mnie nie ciagnela ://, basen tak samo bo skyszalam ze dobrze wplywa na dzidzi w brzuszku Ale jak zaczelam w drugim mscu ciazy to zakoncxylam dwa tyg temu bo pracujac jeszczeJuZ i Sue nie chce basenu

Hoope dziekuje mam ogromna nadzieja ze ty tez do nas dolonczysz!!!

Pukcje mialam pod narkoza i nic nie moglam nawet gumy zuc i pusty pecherz a przed transferem pelny;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz go zależy jaki cykl przed mała to miałam takie zd dwa razy dziennie a w ciazy codzinnie joga i siłowy od czasu do czasu po porodzie mialm dwa porządne cykle i to były 5 dni w tygodniu
Ja akurat z tych co lubia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pierwszy dzien @ to jest 1 tego mocnego krwawienia. tych 2 dni plamien sie nie liczy

Dziekuje za odpowiedz, to tak zrobie :)

Też tak miałam i bałam się, że nie będę wiedziała, pisałam już do dziewczyn na forum i liczy się pierwszy dzień od krwawienia takiego konkretnego . U mnie stał się chyba cud bo w styczniu jak miałam brać leki od 2@ to dostałam idealnie w terminie i było dużo krwawienie

Moze i u mnie za miesiac bedzie tak jak trzeba i nie bedzie zastanawiania sie czy juz :)
Dziekuje za podpowiedź, stresuje sie bardzo tym wszystkim :(
 
Do góry