reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No niestety, wynik ujemny. Odstawiam leki.

Ale nie martwcie się, trzymam się.

Jeśli macie chęć wysłać mi wyrazy współczucia, poklepanie po plecach i jakieś dobre myśli polajkujcie po prostu ten post. Nie zawalajmy 3 podstron roztrząsając to co było, teraz skupiam się nad tym co będzie! Mam jeszcze 3 mrozaczki, piłka nadal w grze.

Rozmawiałam z lekarzem, zasugerowałam zastanowienie się nad cyklem naturalnym ze względu na moja onkologiczną historię i te bąblujące piersi z torbiela na torbieli coraz to nowej. No mam czekać na okres od drugiego dnia łykać akard i encorton, hormonów nie i przyjsć w połowie cyklu na monitoring.
Teraz poluję na małego Skorpiona!
strasznie szybko , żę w 8dpt każe odstawic leki , zamiast powtorzyc bete za dwa dni
 
reklama
No niestety, wynik ujemny. Odstawiam leki.

Ale nie martwcie się, trzymam się.

Jeśli macie chęć wysłać mi wyrazy współczucia, poklepanie po plecach i jakieś dobre myśli polajkujcie po prostu ten post. Nie zawalajmy 3 podstron roztrząsając to co było, teraz skupiam się nad tym co będzie! Mam jeszcze 3 mrozaczki, piłka nadal w grze.

Rozmawiałam z lekarzem, zasugerowałam zastanowienie się nad cyklem naturalnym ze względu na moja onkologiczną historię i te bąblujące piersi z torbiela na torbieli coraz to nowej. No mam czekać na okres od drugiego dnia łykać akard i encorton, hormonów nie i przyjsć w połowie cyklu na monitoring.
Teraz poluję na małego Skorpiona!

Koniczynko, poklepałam post 'po plecach' , ale musze napisać , ze strasznie mi przykro. Intuicja mnie zawiodła tym razem, bo we wszystkich kościach czułam, ze Wam sie teraz uda. Kur...!
Chciałaś tego skorpiona [emoji889]jesli dobrze pamietam... Jak teraz pójdzie wszystko zgodnie z planem u Ciebie i u mnie to będziemy podobnie szły. Musi sie udać w 2017...
Tule mocno[emoji178]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to naprawdę fajnie się zapowiada. A tak z ciekawości jakie zmiany w tej morfologii po zabiegu? konkretnie? U nas ten sam problem tylko że żylaćzki były nieznaczne i nie było zabiegu
Pierwsze dwa wyniki przed operacja i kuracja profertilem byly 0. Teraz jest 20 % prawidlowych tylko troche kiepsko z mln

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczynko, poklepałam post 'po plecach' , ale musze napisać , ze strasznie mi przykro. Intuicja mnie zawiodła tym razem, bo we wszystkich kościach czułam, ze Wam sie teraz uda. Kur...!
Chciałaś tego skorpiona [emoji889]jesli dobrze pamietam... Jak teraz pójdzie wszystko zgodnie z planem u Ciebie i u mnie to będziemy podobnie szły. Musi sie udać w 2017...
Tule mocno[emoji178]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tak, chcę Skorpiona co sobie nie da w kaszę dmuchać i nawet przez myśl mu nie przejdzie że jest gorszy bo z In vitro i bo nie ochrzczony i w ogóle bo po swojemu ;)
to czekamy na okres i startujemy :)
 
reklama
Do góry