reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

tak, chcę Skorpiona co sobie nie da w kaszę dmuchać i nawet przez myśl mu nie przejdzie że jest gorszy bo z In vitro i bo nie ochrzczony i w ogóle bo po swojemu ;)
to czekamy na okres i startujemy :)

Oo, to takie pozytywy jesiennego dziecka ! [emoji260]Nie wiedziałam! Ja sie na znakach nie znam. Tak czy siak na skorpiona i tak nie zdążę , raczej strzelec , a moze i koziorozec. Jak juz bede wiedziała to w kazdym miesiącu czy znaku znajdę pozytywy! [emoji480]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A teraz idę się wypluskać bez strachu, że mi się lutinus wypłucze...

Koniczynko...musisz byc w reality wspaniala osoba,milo byloby kiedys cie poznac;),czasem zle Sue czuje gdy cue czytam od razu usmuech !!!


Pixie moje pierwsze auto to Peugeot 106;), potem 206,308,teraz 307cc i niestety musze go zamienic wkrotce bowiem nie wygodne dla fotelika mimo ze kochalam moje cc ;)))mysle o jakims Peugeot SW


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Qurcze! Strzelam focha:-p bo nie tak miało być. A pomysl z acardem super :-) ja po nieudanym ET dwóch kropkow. Potem po poronieniu łaskawie dostałam clexane po pozytywnej becie. No stwierdziłam ze na huk mi to. No ale acard bralam:-) do naszego tygodnia. To kiedy startujesz teraz? Jeden cykl czy odrazu?
 
Nie chodzilo mi o ogolna morfologie tylko procentowo ze 20% prawidłowych wszystkich ruchliwych plemnikow

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No dobra to i ja się wypowiem:-)
Ile jest mln/ml?
Ile jest%ruchem A lub B?
Co do teratozoospermii sie okazuje ze panowie z "wadliwymi" plemnikami naturalnie zapladniaja partnerki. Nieliczni korzystają z ART czyli IUI czy IVF. No i jak wczesniej pisano obecnie jest min.4% form prawidłowych. To co podajesz moim zdaniem to ruchhliwosc czyli ruch a+b.
 
Qurcze! Strzelam focha:-p bo nie tak miało być. A pomysl z acardem super :-) ja po nieudanym ET dwóch kropkow. Potem po poronieniu łaskawie dostałam clexane po pozytywnej becie. No stwierdziłam ze na huk mi to. No ale acard bralam:-) do naszego tygodnia. To kiedy startujesz teraz? Jeden cykl czy odrazu?

w tym cyklu acard i encorton też jadłam. encorton co prawda dopiero od 12 dc (chyba zapomniał) ale acard od 2. Ja żylaczki mam więc na acard od począdku się uparłam

zobaczymy co będzie. Mam nadzieje ze zaraz po okresie. Ale, że to na naturalnym ma iść to jak będzie dobrze to będzie transfer, jak nie to czekamy. Monitorować zacznę od połowy kolejnego cyklu
 
reklama
Sa różne rodzaje mutacji MTHFR i moim zdaniem kobietki wariują.. Tak trzeba brać suplementy metylowane, ale acard i clexane dopiero przy jednej mutacji homozygotycznej lub dwóch.sa dwa rodzaje mutacji c667t i druga której nie pamietam. Jezeli jest mutacja hetero to nie trzeba nic brać! Nawet jak ma sie obie mutacje ale hetero. Dopiero przy homozygotach jest problem np. C667c czy t667t o ile dobrze pamiętam to chyba tak i jeszcze jest ta druga gdzie jest ac lub aa lub cc.
 
Do góry