reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Amh akurat sobie zrobiłam w grudniu wiec juz mam. Mam nadzieje ze z cytologia sie jednak pospieszą... robiłam w Medicoverze.


Dziękuje :)


Tego nie rozumiem... jak ma byc dziewczynka to wolniej sie rozwijają zarodki? Morula rozumiem ze to stadium przed blastocysta?


A jeszcze czytałam o pICSI - selekcja do ICSI na podstawie wiązania z kwasem hialuronowym i MACS - magnetycznie aktywowane sortowanie plemników do ICSI.. moja klinika nie ma IMSI, ale te dwie metody ma. Myślicie ze to wartościowe dodatki?



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
To nie prawda...mi z 6 blastocyst podali najszybsza 3bb ( myslalam ze podadza lepsza w hierarchii 4bb) i okazala sie coreczka...
 
reklama
Ewunia, mam nadzieję że cię nie wymęcza za bardzo. Maż kupił michalki? :)
Gosiu powodzenia, samych super planów na przyszłość!
[emoji256][emoji256][emoji256]


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Ostatnia edycja:
Nie dostanę już wolnego bo mam urlop od czwartku, więc jakoś będę musiała iść do pracy nie mam wyjścia naprawdę liczę, że los będzie łaskawy dla mnie. Jeśli np punkcja będzie w poniedziałek to mam pierwszą zmianę i po 14 mogą mi zrobić ale nie wiem, czy w takich godzinach robią. Jeśli we wtorek rano to na 13 do 21 będę w pracy :-/

Życzę Ci żebyś czuła sie super, bo ja miałam beznadziejny tydzień po punkcji....zastanów sie nad l4!! Idź do lekarza pierwszego kontaktu i niech on Ci wypisze zwolnienie a jeśli będziesz sie dobrze czuć to nie musisz korzystać z wolnego [emoji6]

mavi średnio z procedury ma się 1 góra 2 dzieci. To oznacza czasem, że nie ma wyraźnej selekcji na szkle. No i zarodki nie rozwijają się liniowo . To że duża ilość zarodków nie doszla do blastocysty może wynikać z wielu czynników, chociażby że ma być baba:-p a wtedy są morule w 5 dobie.
To nie znaczy że są słabe gamety. Czasem zmiana leków i procedury powoduje klęskę urodzaju u tej samej pary.
No i klasa embrionu tu można historie pisać:-)

Ja to ciagle sie dziwie,ze ludzie naturalnie zachodzą [emoji23] powinni w totka stawiać!!!

Ewunka i Gosia powodzenia dzisiaj [emoji846]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ewunia, mam nadzieję że cię nie wymęcza za bardzo. Maż kupił michalki? :)
Gosiu powodzenia, samych super planów na przyszłość!
[emoji256][emoji256][emoji256]


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
:laugh2: Zapomniałam o michałkach od razu mi lepiej :biggrin2:
Postanowiłam ze asekuracyjne będę trzymać doktora za jajo ;) i w razie jak zaboli dam mu znać :) powiedział ze histero tym sprzętem nie boli a tylko daje nieprzyjemne uczucie przy władaniu. A biopsjia to 3 sec jak ból menstruacyjny.
Zobaczymy czy jest klamczuchem :mad:
Ale skoro w 99% pacjentów robią to na żywo to chyba aż tak straszne to nie jest.
Trzeba być twardziochem :D
 
Zapytam ten w piątek o to muszę chyba listę pytań zrobić :p
Powodzenia na wizytach i miłego dnia życzę.
Ja dzisiaj miałam tak piękny dzień, że nie mogłam z łóżka wstać :-) śniło mi się od x czasu, że jestem w ciąży widziałam swój brzuszek bo zawsze jak mi się śniło to ja wiedziałam, że nke jestem i nie będę. A dzisiaj widziałam piękny brzuszek i byłam już w szpitalu i miałam cc, i urodziłam chłopca sen cudowny
 
:laugh2: Zapomniałam o michałkach od razu mi lepiej :biggrin2:
Postanowiłam ze asekuracyjne będę trzymać doktora za jajo ;) i w razie jak zaboli dam mu znać :) powiedział ze histero tym sprzętem nie boli a tylko daje nieprzyjemne uczucie przy władaniu. A biopsjia to 3 sec jak ból menstruacyjny.
Zobaczymy czy jest klamczuchem :mad:
Ale skoro w 99% pacjentów robią to na żywo to chyba aż tak straszne to nie jest.
Trzeba być twardziochem :D
Potwierdzam miałam w sobote biopsje 3 do 5 sekund i taki ciągnący bol. Zycze Ci żeby szybko zleciało wiem co to jest bo pisałam Ci ze wcześniej miałam histero z usuwaniem polipów. Niestety my kobiety prócz niepłodności dotknięte jeszcze chorobami kobiecymi czyli endometrioza i mięśniaki skazane jestśmy na bol od wieku nastolatek także musimy być twardzielkami i nie mamy niestety możliwości bycia delikatnymi i rozczulania się nad sobą. Trzymam kciuki twardzielko ;)
 
reklama
:laugh2: Zapomniałam o michałkach od razu mi lepiej :biggrin2:
Postanowiłam ze asekuracyjne będę trzymać doktora za jajo ;) i w razie jak zaboli dam mu znać :) powiedział ze histero tym sprzętem nie boli a tylko daje nieprzyjemne uczucie przy władaniu. A biopsjia to 3 sec jak ból menstruacyjny.
Zobaczymy czy jest klamczuchem :mad:
Ale skoro w 99% pacjentów robią to na żywo to chyba aż tak straszne to nie jest.
Trzeba być twardziochem :D

Dobry pomysł z tym jajkiem! [emoji23]
O michalkach ty mogłaś zapomnieć ale Mężowi nie odpuść ! Obiecane i twoje :)
 
Do góry