reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a cenowo te metody są dużo droższe?
my mamy jeszcze jeden problem-M ma ciągle bakterie w nasieniu. Ale iui mieliśmy mimo to. nie wiem czy to nie zamknie nam drogi do invitro

W mojej klinice były w tej samej cenie, czasem IMSI jest odrobine droższe. Odrobinę. Chodzi o użycie bardzo powiększającego mikroskopu do selekcji plemników. Tzn. Bardziej powiększającego niż w moralnej procedurze. W obydwu jest iniekcja plemnika do jajeczka igłą, wiec nie musza sie za bardzo wysilać te plemniczki :)

No i poza tymi jest jeszcze podstawowa procedura, znaczy sex na szkiełku. Ale raczej wam tego nikt nie zaproponuje przy słabym nasieniu

Co do bakterii to wiadomo co to za draństwo? Na pewno będzie trochę badań do zrobienia a możliwe ze to przez bakterie i terapie antybiotykowe nasienie czasowo sie pogorszyło? Powinni spróbować to chyba najpierw poleczyć. A na ureaplasme i chlamydie robiliście badania?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
reklama
Nie dostanę już wolnego bo mam urlop od czwartku, więc jakoś będę musiała iść do pracy nie mam wyjścia naprawdę liczę, że los będzie łaskawy dla mnie. Jeśli np punkcja będzie w poniedziałek to mam pierwszą zmianę i po 14 mogą mi zrobić ale nie wiem, czy w takich godzinach robią. Jeśli we wtorek rano to na 13 do 21 będę w pracy :-/

Roksi mi powiedzieli, że punkcja musi być o jakiejś konkretnej porze dnia w zależności od pory kiedy robisz zastrzyki. A szczególnie w zależności od zastrzyku który robisz dzień przed. Porozmawiaj może z lekarka, powiedz jaka sytuacja. Może będzie mogła to tak zorganizować żeby troche ci ułatwić?

Nie wiedziałam, ze tak bardzo poprawiły sie wyniki twojego meża. Czy ja dobrze zrozumiałam, z 0?skoczyły na 3,3%? To on prawie w normie wg WHO. (Norma to 4%)


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Nie dostanę już wolnego bo mam urlop od czwartku, więc jakoś będę musiała iść do pracy nie mam wyjścia naprawdę liczę, że los będzie łaskawy dla mnie. Jeśli np punkcja będzie w poniedziałek to mam pierwszą zmianę i po 14 mogą mi zrobić ale nie wiem, czy w takich godzinach robią. Jeśli we wtorek rano to na 13 do 21 będę w pracy :-/
Punkcje sa raczej rano...a nie mozesz wziac l4? A co zrobisz jak punkcja bedzie w godzinach twojej pracy ??????
 
Rybka ja Gliwice (rodzone miasto)Sosnicowice ciotki i krakow (moj tata)be de tam we wrzesniu !;)), moge odwiedzic tez tarnowskie gory bo blisko Po czym warszawe i augustow husann ;)))!!byloby git;)))

Roksi Ja Po punkcji mialam wolne az do 10 dpt ,Po punkcji np tutaj wskazany zero pracy i zajaz jezdzic autem ,jesli ty w dniu punkcji idziesz do pracy to masakra martwilabym Sue o to :......

Mawila koniczynka stres nue wskazany ,my jak kurki w kurniku hormony buzuja to Sue sprzeczamy ,ha ha



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No troszkę za bardzo emocjonalnie się dziś zrobiło, przepraszam was bo mam wrażenie że nawet nie wiem kiedy ale ja to rozpętałem. Meliska dla wszystkich :)
[emoji261][emoji478]


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Roksi mi powiedzieli, że punkcja musi być o jakiejś konkretnej porze dnia w zależności od pory kiedy robisz zastrzyki. A szczególnie w zależności od zastrzyku który robisz dzień przed. Porozmawiaj może z lekarka, powiedz jaka sytuacja. Może będzie mogła to tak zorganizować żeby troche ci ułatwić?

Nie wiedziałam, ze tak bardzo poprawiły sie wyniki twojego meża. Czy ja dobrze zrozumiałam, z 0?skoczyły na 3,3%? To on prawie w normie wg WHO. (Norma to 4%)


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Tak, też jestem zdziwiona. Zobaczymy co będzie za tydzień mam nadzieję, że będzie też tak ładnie.
 
Punkcje sa raczej rano...a nie mozesz wziac l4? A co zrobisz jak punkcja bedzie w godzinach twojej pracy ??????

No właśnie też myślałam że rano, ale już na początku mnie dziwiło, ze Roksii robi zastrzyki z rana jak mi kazano o 18. Może tam jest na odwrót? No w każdym razie dobrze by było dowiedzieć sie wcześniej.
A dzień na rządnie w ostateczności nie wchodzi w grę? Jak powiesz, ze specjalnie wzięłaś urlop bo masz jakiś tam zabieg ale z przyczyn od ciebie nie zależnych zabieg będzie wczesniej? Nie musisz mowić ze in vitro, sa przecież inne zabiegi, rownież ginekologiczne.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Punkcje sa raczej rano...a nie mozesz wziac l4? A co zrobisz jak punkcja bedzie w godzinach twojej pracy ??????
Nie moge właśnie:-( mam dobrą przyjaciółkę w pracy i już rozmawiałam z nią, czy jak coś nie zamieni się ze mną zmianami, więc jakoś to ogarnę ale i tak muszę iść. Na l4 nie pójdę bo jak juz dziewczyny pisały będzie pieczątką kliniki, i juz tak za dużo wolnego biorę już dziwnie na mnie patrzą, że przed urlopem jeszcze wolne biorę.
 
reklama
Roksii
Ja po punkcji nie dałabym rady iść do pracy nawet zrobienie siusiu to był wyczyn bolało jak h..... Ale każdy jest inny i przechodzi to inaczej życzę Ci jak najmniej dolegliwości i bólu :-p nie każdy musi tak mieć
 
Do góry