reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy mogę teraz podczas stymulacji wypić herbatę imbirem wiem co on działa p/wymiotnie. Położyłem się spać i chyba leki dopiero teraz dzieją prawie na maxa nie boli mnie tak bardzo normalnie jak na @ ale chcę mi się bardzo bleeee
 
reklama
A w ogóle dziewczyny, wiedziałyście że hibiskus może mieć działanie poronne? Tak sobie przypomniałam. Kiedyś odkryłam to przypadkiem jak szukałam zamiennika na kawę i herbatę w ciąży.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Hej dziewczyny. Jesteśmy po nieudanej IUI, wyniki męża coraz gorsze. Nie chcemy próbować dalej, bo to się mija z celem. Jesteśmy zdecydowani na in vitro. Przeraża mnie cały ten proces. Ktoś mógłby opowiedzieć jak to wszystko wygląda? Nie chcę teorii, ale realne przeżycia....
U nas podobny przypadek, za bardzo jeszcze nie pomogę bo jestem na początku drogi dopiero mam stymulację. Powodzenia i witamy :-)
 
Koniczynko...leczymy się cały czas w tej samej klinice. Mój M ma cały czas morfologię 2% bez zmian. Do tego ruchliwość i ilość też niezbyt... Przeraża mnie, że tyle energii pieniędzy leków stresów psychicznych i fizycznych i może się nie udać:(
 
A w ogóle dziewczyny, wiedziałyście że hibiskus może mieć działanie poronne? Tak sobie przypomniałam. Kiedyś odkryłam to przypadkiem jak szukałam zamiennika na kawę i herbatę w ciąży.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
3. Kobiety w ciąży
Nie istnieją rzetelne badania, które określałyby czy kobiety w ciąży mogą pić herbatę z hibiskusa, jednak niektórzy naukowcy twierdzą, że w hibiskusie znajdują się substancje, które mogą wywołać poronienie. Z tego powodu herbata z hibiskusa nie jest zalecana kobietom w ciąży.
 
Koniczynko...leczymy się cały czas w tej samej klinice. Mój M ma cały czas morfologię 2% bez zmian. Do tego ruchliwość i ilość też niezbyt... Przeraża mnie, że tyle energii pieniędzy leków stresów psychicznych i fizycznych i może się nie udać:(
Nie martw się :) lekarze na pewno wykrzesaja kilka zacnych wojowników :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry