reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Koniczynko...leczymy się cały czas w tej samej klinice. Mój M ma cały czas morfologię 2% bez zmian. Do tego ruchliwość i ilość też niezbyt... Przeraża mnie, że tyle energii pieniędzy leków stresów psychicznych i fizycznych i może się nie udać:(

Wiesz, z 2% to na pewno znajda dobę plemniczkow. Jeśli mogę coś doradzić przy wyborze metody zapłodnienia uprzyj się na IMSI. Ja trochę żałuje że byłam wtedy skołowana i się nie uparłam. A było tylko 0,6%. Lekarz stwierdził, ze ICSI wystarczy. Ale koniec z końców z zapłodniło się 13 a przetrwało 5, niby dużo bo blastki 5 dniowe... Po tym podejściu zostaną mi 3 mrozaczki. Ale jeśli się nie uda to bede miała z tylu głowy ze może jak by dokładniej plehmniczki wybrać to by się udało...
 
reklama
Wiesz, z 2% to na pewno znajda dobę plemniczkow. Jeśli mogę coś doradzić przy wyborze metody zapłodnienia uprzyj się na IMSI. Ja trochę żałuje że byłam wtedy skołowana i się nie uparłam. A było tylko 0,6%. Lekarz stwierdził, ze ICSI wystarczy. Ale koniec z końców z zapłodniło się 13 a przetrwało 5, niby dużo bo blastki 5 dniowe... Po tym podejściu zostaną mi 3 mrozaczki. Ale jeśli się nie uda to bede miała z tylu głowy ze może jak by dokładniej plehmniczki wybrać to by się udało...
a cenowo te metody są dużo droższe?
my mamy jeszcze jeden problem-M ma ciągle bakterie w nasieniu. Ale iui mieliśmy mimo to. nie wiem czy to nie zamknie nam drogi do invitro
 
Byłam tam w listopadzie u znajomych!
Następnym razem jak bede to juz napewno bedziesz z wózkiem chodzic po TG![emoji1303]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno ale tak po centrum TG to nie bo ja na obrzeżach mieszkam w domku i do centrum mam 15 min autobusem lub samochodem ale spacerować to będę po mojej wsi a co niech mają o czym plotkowac bo tematy im się skończyły ;)
 
Witam was wszystkie,
Jestem tu nowa, ale bardzo sie ciesze, ze trafilam na to forum . Właśnie z mezem dowiedzielismy sie, ze naszą jedyną szansą na dzidziusia jest wlasnie in vitro, poniewaz u mojego meza jest bardzo malo plemnikow.
Jestesmy juz po pierwszych podstawowych badaniach, teraz mam czekac na kolejny okres i w 2dc stawic sie na wizyte do kliniki.
Z tad moje pytanie do was. Jak dlugo trwa cala procedura i jak wyglada? ( lekarz nam to roztlumaczyl, lecz po tej wiesci nie moglam sie zbytnio skupic ).
 
Wiesz, z 2% to na pewno znajda dobę plemniczkow. Jeśli mogę coś doradzić przy wyborze metody zapłodnienia uprzyj się na IMSI. Ja trochę żałuje że byłam wtedy skołowana i się nie uparłam. A było tylko 0,6%. Lekarz stwierdził, ze ICSI wystarczy. Ale koniec z końców z zapłodniło się 13 a przetrwało 5, niby dużo bo blastki 5 dniowe... Po tym podejściu zostaną mi 3 mrozaczki. Ale jeśli się nie uda to bede miała z tylu głowy ze może jak by dokładniej plehmniczki wybrać to by się udało...
Właśnie o co chodzi ICSI/IMSI nie kumam za bardzo bo dzisiaj w rejestracji się mnie Pani pytała, czy wiem już jaka metodą, zrobiłam wielkie oczy i mówię, że nie. Teraz mi o tym przypomnialas
 
a cenowo te metody są dużo droższe?
my mamy jeszcze jeden problem-M ma ciągle bakterie w nasieniu. Ale iui mieliśmy mimo to. nie wiem czy to nie zamknie nam drogi do invitro
Znajdą coś :-) mój ma 0%morfologia, przy 2 badaniu wyszło 3,33, więc zobaczymy co będzie Za tydzień staram się nie denerwować męża i jak się źle czuje mówię, że jest ok. :-)
 
Rybka ja Gliwice (rodzone miasto)Sosnicowice ciotki i krakow (moj tata)be de tam we wrzesniu !;)), moge odwiedzic tez tarnowskie gory bo blisko Po czym warszawe i augustow husann ;)))!!byloby git;)))

Roksi Ja Po punkcji mialam wolne az do 10 dpt ,Po punkcji np tutaj wskazany zero pracy i zajaz jezdzic autem ,jesli ty w dniu punkcji idziesz do pracy to masakra martwilabym Sue o to :......

Mawila koniczynka stres nue wskazany ,my jak kurki w kurniku hormony buzuja to Sue sprzeczamy ,ha ha



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybka ja Gliwice (rodzone miasto)Sosnicowice ciotki i krakow (moj tata)be de tam we wrzesniu !;)), moge odwiedzic tez tarnowskie gory bo blisko Po czym warszawe i augustow husann ;)))!!byloby git;)))

Roksi Ja Po punkcji mialam wolne az do 10 dpt ,Po punkcji np tutaj wskazany zero pracy i zajaz jezdzic autem ,jesli ty w dniu punkcji idziesz do pracy to masakra martwilabym Sue o to :......

Mawila koniczynka stres nue wskazany ,my jak kurki w kurniku hormony buzuja to Sue sprzeczamy ,ha ha



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z Gliwic do mnie to jakieś pół godziny do 40 min Zapraszam :)
 
reklama
Rybka ja Gliwice (rodzone miasto)Sosnicowice ciotki i krakow (moj tata)be de tam we wrzesniu !;)), moge odwiedzic tez tarnowskie gory bo blisko Po czym warszawe i augustow husann ;)))!!byloby git;)))

Roksi Ja Po punkcji mialam wolne az do 10 dpt ,Po punkcji np tutaj wskazany zero pracy i zajaz jezdzic autem ,jesli ty w dniu punkcji idziesz do pracy to masakra martwilabym Sue o to :......

Mawila koniczynka stres nue wskazany ,my jak kurki w kurniku hormony buzuja to Sue sprzeczamy ,ha ha



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dostanę już wolnego bo mam urlop od czwartku, więc jakoś będę musiała iść do pracy nie mam wyjścia naprawdę liczę, że los będzie łaskawy dla mnie. Jeśli np punkcja będzie w poniedziałek to mam pierwszą zmianę i po 14 mogą mi zrobić ale nie wiem, czy w takich godzinach robią. Jeśli we wtorek rano to na 13 do 21 będę w pracy :-/
 
Do góry