reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam taką nadzieję, że będzie ok sama wiem, że ja jestem bardzo delikatna i boję się zawsze o siebie, że coś mi się może stać dlatego tak bardzo się bałam tego invitro i dalej boję
 
reklama
Sprawdź progesteron w piątek razem z betą. Mi lekarz powiedział że niski progesteron to ew. SKUTEK niepowodzenia a nie jego PRZYCZYNA.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, ja w novum miałam badany progesteron przed punkcja a potem dopiero razem z beta. Też brałam od transferu 100 luteine pod język i 200 dopochwowo lutinus,w dniu bety progesteron miałam ok 150 :)
Ja bym poczekala na spokojnie do bety,to już za kilka dni :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, poradźcie mi. Transfer był w srodę, progesteron był badany na 6 dni przed, zanim jeszcze zaczęłam aplikować lutinus. Nie miałam zleconego robienia tego progesteronu, przed i po transferze aplikuję lutinus 3xdziennie. Innego progesteronu nie. To naprawdę normalne? Betuję w piątek. Na moim miejscu latały byście po mieście na własna rękę sprawdzać ten progesteron czy to bez sensu i lepiej siedzieć na tyłku i nie kombinować?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Wlasnie sprawdz z beta. Bo jak beta bedzie wysoka to progesteron tez powinien byc ladny bo to jego poziom odpowiada za plamienia krwawienia i niestety poronienia
 
I powiedzcie jaki koszt jest przy 2 podejsciu? I czy tez jest stymulacja jak to wyglada za 2 razem
Julita, wszystko zależy od tego czy masz mroziaczki. Jeśli tak to 2 podejściem to koszt transferu plus ewentualnie leków. Koszt zależny od kliniki.
Jeśli nie masz mroziaczkow to niestety zaczynasz wszystko od nowa :( cała stymulacje,punkcje,zastrzyki,leki itd.
Leki są refundowane na 3 cykle, czyli na 3 stymulacje (wPL).

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry