reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc. Dzis zrobilam drugi rano test tak jak kazała mi klinika. Wyszedł negatywny.Mąż zadzwonił do kliniki poimformowac,mam brać dalej czopki i w czwartek powtórzyć test ale zaczęłam nie dawno krwawić... Straciłam nadzieje ze się uda. To byl mój pierwszy raz. Może uda sie następnym razem..
 
reklama
Jutro się muszę dowiedzieć wszystkiego od A do Z. Ostatnio pisałam, że nie choruje i dzisiaj ledwo co żyje :-/ kaszel mam straszny wrócę do domu to zrobię inhalacje z pulmicortu bo chyba mam jeszcze i na noc wypije gripex i może będzie Oki. Muszę szybko być zdrowa

To może gripexu nie bierz. Napisz do lekarza co możesz wziąć na przeziębienie. Bo niektóre leki przed punkcją są zabronione. Lepiej weź zwykły paracetamol.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już wiem że za pierwszym razem moje jajka miały kąpiel w plemnikach. Teraz będzie selekcja i wprowadzanie plemnikach do komórki. W środę transfer o ile będzie co :-)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

My tez mieliśmy ta technika i udało sie 4 zarodeczki wychodować [emoji3]trzymam kciuki za Twoje

Czesc. Dzis zrobilam drugi rano test tak jak kazała mi klinika. Wyszedł negatywny.Mąż zadzwonił do kliniki poimformowac,mam brać dalej czopki i w czwartek powtórzyć test ale zaczęłam nie dawno krwawić... Straciłam nadzieje ze się uda. To byl mój pierwszy raz. Może uda sie następnym razem..

Wy to bidulki jesteście bez tej bety, straszny bezsens tylko na siekaczach sprawdzać [emoji58] ale klinika ma nadzieje to miejmy i my, mojej siostrze to nawet w 6 tyg sikacz nie wyszedł a była w ciąży [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Roksii
Mnie brzuch dość szybko zaczął boleć ale ja mam zrosty po zapaleniu otrzewnej to może dlatego
A co do testów ,, sikanych '' to one są oszukańce ja miałam ciążę potwierdzoną przez lekarza a sikacz nie wychodził.
 
Już jeden rano wypiłam, bo miałam gorączkę to nie biorę dzisiaj już nic. Zrobię tylko inhalacje

Zrób sobie syrop z cebuli. I spytaj lekarza, może możesz się leczyć czymś więcej. I mąż niech uważa żeby sumie nie zaziębić i tych plemniczkow nie zestresować...


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Czesc. Dzis zrobilam drugi rano test tak jak kazała mi klinika. Wyszedł negatywny.Mąż zadzwonił do kliniki poimformowac,mam brać dalej czopki i w czwartek powtórzyć test ale zaczęłam nie dawno krwawić... Straciłam nadzieje ze się uda. To byl mój pierwszy raz. Może uda sie następnym razem..

Na razie bierz jak każą, mojej koleżance tez dopiero w 6tc test wyszedł pozytywny. Trzymam kciuki.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Na razie bierz jak każą, mojej koleżance tez dopiero w 6tc test wyszedł pozytywny. Trzymam kciuki.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

Jak dzisiaj sie czujesz? Bo ja od rana kiepsko, trochę sie zestresowałam bo okazało ze wyniki progesteronu dopiero za 5 dni będa, wiec musiałam jeździć po laboratoriach w okolicy a i tak najszybciej mam mieć za 2 dni [emoji58]( w takiej dziurze mieszkam) wiec ryk od rana,głowa boli i plecy... hormony u mnie szaleją


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Zrób sobie syrop z cebuli. I spytaj lekarza, może możesz się leczyć czymś więcej. I mąż niech uważa żeby sumie nie zaziębić i tych plemniczkow nie zestresować...


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Ojjjj racja nie pomyślałam o mężu, mam nadzieję, że będzie zdrowy jak ryba,a jego plemniczki w cudownym stanie. Ahhh jak nie choruje to teraz musiałam. Mam dużo soków w czarnego bzu aronii malin pije to codziennie więc naprawdę dziwię się, że coś mnie zlapalo
 
Do góry