reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak wiem ale chodzi mi o to czy któraś z Was ma ten sam problem a mimo to jest w ciąży po in vitro

Ja mam niedrożny i mam nadzieje ze jestem [emoji6]

Ale nie mówił o sytuacji gdzie ciało produkuje progesteron? O ciazy na cyklu z ciałkiem żółtym? Bo u mnie na sztucznym progesteronu nie produkuje ani produkować nie bede zanim sie łożysko nie rozwinie. Poziom jest zależny wyłącznie od tego, jak sie wchłania to co biorę i powodzenie albo nie nie ma tu nic do rzeczy na tym etapie jesli idzie o poziom progesteronu. Przynajmniej tak to rozumiem.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

Bidulko chyba Cię zestresowałam tym moim badaniem, ale moze mi zlecił bo mam 2 zarodki?

Tak??? To nie wiedzialam ze tak jest...ja za crio nie doplacalam nic...

Tak, ja musiałam dopłacić różnice... czyli jakieś 600 zł


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Może było to objęte twoim pakietem :)
U mnie 1750
Ale ja nie miałam w klinice pakietu


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

Ja pakiet miałam ale uwzględniał świeży transfer a crio dopłata... słaby miałam pakiet [emoji58]

Muszę poczytać bo jestem całkiem zielona

Tak, poczytaj


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Beatko pocieszylas mnie a czy za 1 razem Ci się udalo?
Mi za 2, ale z tym pierwszym było dużo (według mnie) zaniedban lekarza. Totalnie zignorowal moje problemy endokrynologiczne. Jak zrobiłam z tym porządek przed 2 transferem od razu się udało,mimo że miałam dość grube (według lekarza ) endometrium 14mm i chyba sama nie wierzyła do końca,że się uda. Stąd decyzja o podaniu 1 zarodka a nie 2, może bym dziś była w ciąży z bliźniakmi ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam niedrożny i mam nadzieje ze jestem [emoji6]



Bidulko chyba Cię zestresowałam tym moim badaniem, ale moze mi zlecił bo mam 2 zarodki?



Tak, ja musiałam dopłacić różnice... czyli jakieś 600 zł


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Chyba,że się dopłaca za mrozenie. U mnie z klinice crio kosztuje 1950 zł a mrozenie pierwszy rok 650,potem 400. Ale za sam criotransfer mówili,że się nie płaci (czyli tych 1950). Ale co klinika to zwyczaje :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi za 2, ale z tym pierwszym było dużo (według mnie) zaniedban lekarza. Totalnie zignorowal moje problemy endokrynologiczne. Jak zrobiłam z tym porządek przed 2 transferem od razu się udało,mimo że miałam dość grube (według lekarza ) endometrium 14mm i chyba sama nie wierzyła do końca,że się uda. Stąd decyzja o podaniu 1 zarodka a nie 2, może bym dziś była w ciąży z bliźniakmi ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję tak bym chciała żeby mi się udalo za 1 razem. Nie wiem czy dam radę podejść 2 raz i co z kasa
 
reklama
Do góry