reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czytam o tej hiperstymulacji i powiem wam bardzo się boję, żebym tego nie miała. Czy każda z was to miała? Pije już od 1,5 to białko 2 -3 razy dziennie, ale najwięcej muszę pić po pobraniu bo niby jest największe ryzyko bardzo się tego boję.
 
reklama
Czesc. Dzis zrobilam drugi rano test tak jak kazała mi klinika. Wyszedł negatywny.Mąż zadzwonił do kliniki poimformowac,mam brać dalej czopki i w czwartek powtórzyć test ale zaczęłam nie dawno krwawić... Straciłam nadzieje ze się uda. To byl mój pierwszy raz. Może uda sie następnym razem..
Hope nie trac nadziei. [emoji173] Dzisiaj mój mąż trzymał mnie przy punkcji za rękę. Powiedział " teraz się uda" :-D Najważniejsze, że macie siebie. Stres jest najgorszym wrogiem IVF. [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak dzisiaj sie czujesz? Bo ja od rana kiepsko, trochę sie zestresowałam bo okazało ze wyniki progesteronu dopiero za 5 dni będa, wiec musiałam jeździć po laboratoriach w okolicy a i tak najszybciej mam mieć za 2 dni [emoji58]( w takiej dziurze mieszkam) wiec ryk od rana,głowa boli i plecy... hormony u mnie szaleją


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Mhm...ja w ogóle nie mam zleconego progesteronu


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Czytam o tej hiperstymulacji i powiem wam bardzo się boję, żebym tego nie miała. Czy każda z was to miała? Pije już od 1,5 to białko 2 -3 razy dziennie, ale najwięcej muszę pić po pobraniu bo niby jest największe ryzyko bardzo się tego boję.
Ja mialam po iui...wyladowalsm w szpitalu. Do punkcji moj estradiol wynosil 9500 (mam pcos)...i wlasnie to spowodowalo ze musialam miec crio. A po puncji zeby nie miec hiperki i normalnie podejsc do crio dostalam leki na kilka dni i zadnego objawu hiperki nie mialam...
 
Czytam o tej hiperstymulacji i powiem wam bardzo się boję, żebym tego nie miała. Czy każda z was to miała? Pije już od 1,5 to białko 2 -3 razy dziennie, ale najwięcej muszę pić po pobraniu bo niby jest największe ryzyko bardzo się tego boję.

No co ty, to jest powikłanie. W większości pobolewają jajniki przez dwa dni i tyle.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Dziewczyny, poradźcie mi. Transfer był w srodę, progesteron był badany na 6 dni przed, zanim jeszcze zaczęłam aplikować lutinus. Nie miałam zleconego robienia tego progesteronu, przed i po transferze aplikuję lutinus 3xdziennie. Innego progesteronu nie. To naprawdę normalne? Betuję w piątek. Na moim miejscu latały byście po mieście na własna rękę sprawdzać ten progesteron czy to bez sensu i lepiej siedzieć na tyłku i nie kombinować?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Dziewczyny, poradźcie mi. Transfer był w srodę, progesteron był badany na 6 dni przed, zanim jeszcze zaczęłam aplikować lutinus. Nie miałam zleconego robienia tego progesteronu, przed i po transferze aplikuję lutinus 3xdziennie. Innego progesteronu nie. To naprawdę normalne? Betuję w piątek. Na moim miejscu latały byście po mieście na własna rękę sprawdzać ten progesteron czy to bez sensu i lepiej siedzieć na tyłku i nie kombinować?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Sprawdź progesteron w piątek razem z betą. Mi lekarz powiedział że niski progesteron to ew. SKUTEK niepowodzenia a nie jego PRZYCZYNA.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytam o tej hiperstymulacji i powiem wam bardzo się boję, żebym tego nie miała. Czy każda z was to miała? Pije już od 1,5 to białko 2 -3 razy dziennie, ale najwięcej muszę pić po pobraniu bo niby jest największe ryzyko bardzo się tego boję.

Mi pobrali 21 pęcherzyków w tym 16 dojrzałych komórek, lekarz mówił ze to dużo. Mimo tego nie miałam hiperki, piłam wodę, jadła twarożek imlezalam przez 4 dni. Jajniki bolały dość mocno. Nie martw się będzie OK.
 
Do góry