reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam mieszane uczucia. Cieszę się a zarazem boję. Inaczej jest jak zachodzi sie bez problemow w ciaze

Najważniejsze żeby ta ciąża była i była bez problemów :)
Słuchaj, pisałaś że masz już 35 lat, tak? Ukończone?

A AMH pewnie spore skoro ci tak lekarka powiedziała. A mówiła coś o tym ilu jajeczek się spodziewa jak cię badała?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Dziewczyny właśnie aplikowałam sobie luteinę i po wyciągnięciu aplikatora zobaczyłam brązowy śluz. Doktor twierdzi, że mogłam coś podrażnić przy porannej aplikacji. Do 5 dni mam zmniejszoną dawkę leku do 2 tabletek dziennie. Nie mam żadnych większych bóli, wszystko do tej pory szło bardzo dobrze, strasznie się tym zestresowałam :(
Miała tak może któraś z Was?
 
Dziewczyny właśnie aplikowałam sobie luteinę i po wyciągnięciu aplikatora zobaczyłam brązowy śluz. Doktor twierdzi, że mogłam coś podrażnić przy porannej aplikacji. Do 5 dni mam zmniejszoną dawkę leku do 2 tabletek dziennie. Nie mam żadnych większych bóli, wszystko do tej pory szło bardzo dobrze, strasznie się tym zestresowałam :(
Miała tak może któraś z Was?
Ja m8alam brazowy ale jak zwiekszyli mi do 6 tabl dziennie i dolozyli inny progesteron to plamienia przeszly...ale moglas sie tez zadrapac aplikatorem i to stara krew
 
reklama
Mam też pytanie związane właśnie z l4 powiem wam, że nigdy nie brałem. W piątek muszę zgłosić kiedy idę na urlop bo @ ma być niby w czwartek podchodzę pierwszy raz to nie mam pojęcia po ilu dniach od @ jest transfer. I tak się zastanawiam, czy na l4 będzie napisane, że kliniki Invimed itp? bo jeśli nie to biorę l4, a nie urlop i nie muszę się martwić kiedy brać urlop!
 
Do góry