reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jednak zdecyduje się na urlop, źle u mnie patrzą na l4 pójdę na początku lutego. Albo będzie już transfer albo nie , ale powiem wam mam juz dość pracy i marzę o urlopie.
W większość źle patrzą niestety :( jakby człowiek wybierał,kiedy choruje :(
Pamiętaj,że masz furtkę i zawsze na urlopie możesz wziąć L4. Jak Ci się uda to ten urlop zawsze Ci się przyda na później,żeby dłużej z dzidzia posiedzieć w domku :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie proszę dopisać na datę porodu na wtorek, 10 października. I w ogóle moje dziecko będzie spod znaku wagi. O!

[emoji43][emoji12][emoji39]

Żartuję oczywiście. Niech juz maż wróci do domu bo ja tu siedzę, głupieje i wszystkie kalkulatory internetowe sprawdzam żeby zabić czas :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

A u mnie jeszcze 2016 haha
 
Chwilę mnie nie było i do przeczytania 30 stron, dużo się dzieje. Tym którym się udało gratulacje :-) Tym które czekają na wieści trzymam kciuki ;-) A te, które płaczą po stracie kropka tulę mocno, i wiem że musi w końcu się udać !!!
 
Powiecie mi jakie endo powinno być w dniu transferu? Od do? I jakie hormony?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Ale dochodzi jeszcze kwestia dobrego plemnika. A z tego co wiem to dopiero po 3 dniach od zapłodnienia się ujawniają w zarodku, w jakości podziałów jak plemnik był kiepski. Z tego, co pamietam u ciebie główna przyczyna to czynnik męski wiec może warto więcej zarodkow dla zwiększenia szansy utrafienia tego jedynego. Dwa jajeczka to dwie szanse...


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Tak czynnik meski :( i nie wiem dlaczego nie chcieli trzymać zarodków do 5 doby żeby sprawdzić czy będą się rozwijać dalej tylko podawali w 2 i 3 dobie:( teraz m ma zrobić dodatkowe badania nasienia i ciekawa jestem co wyjdzie
 
Koniczyna82 ja wiem tylko, że nie może być za wysoki progesteron, coś około 1,5. Ja miałam ponad 3 i zaskoczyło... powodzenia jutro!!! Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry