reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Julita
No to czekania masz jeszcze półtora miesiąca + czekanie na okres ;) A potem zastrzyki. Ale nie martw się, igły sa tak cienkie, ze naprawdę jest ok, praktycznie nie czuć jak się mocno uszczypnie. Pewnie jeszcze kompletujesz badania. A jaki problem u was? I czego się boisz?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja jednak wzięłam to embrioglue... Upewniła, się ze nie zaszkodzi na 100% no i niech sobie będzie nawet jak nic nie da dodatkowo.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Kreatola dopiszesz mnie na wizytę u lekarza prowadzącego ciążę 03.02.2016

A mnie proszę dopisać na datę porodu na wtorek, 10 października. I w ogóle moje dziecko będzie spod znaku wagi. O!

[emoji43][emoji12][emoji39]

Żartuję oczywiście. Niech juz maż wróci do domu bo ja tu siedzę, głupieje i wszystkie kalkulatory internetowe sprawdzam żeby zabić czas :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Zaczelam chodzić do lekarzy 3 lata temu bo już wtedy miałam przeczucie że coś jest nie tak. 3 lata trwało to zanim dowiedziałam sie że mam niedrozny lewy jajowod. Lekarz stwierdził że najlepsze będzie in vitro. Najbardziej boję się że się nie uda.
 
reklama
A mnie proszę dopisać na datę porodu na wtorek, 10 października. I w ogóle moje dziecko będzie spod znaku wagi. O!

[emoji43][emoji12][emoji39]

Żartuję oczywiście. Niech juz maż wróci do domu bo ja tu siedzę, głupieje i wszystkie kalkulatory internetowe sprawdzam żeby zabić czas :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Heheh ja oczywiście tez sprawdzałam [emoji12] waga to fajny znak zodiaku [emoji6]

Zaczelam chodzić do lekarzy 3 lata temu bo już wtedy miałam przeczucie że coś jest nie tak. 3 lata trwało to zanim dowiedziałam sie że mam niedrozny lewy jajowod. Lekarz stwierdził że najlepsze będzie in vitro. Najbardziej boję się że się nie uda.

Witaj! Wszystkie sie boimy ,ze sie nie uda...
A miałaś laparoskopie i po tym lekarz stwierdził,ze Ivf? Nie próbujecie iui?



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Do góry