reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Julita
Witaj :laugh2: Ja przy jednym niedrożnym jajowodzie zaszłam naturalnie w ciążę w tym samym cyklu co miałam badanie drożności
 
Badania chyba mam już za sobą. A powiedzcie mi ile razy w trakcie stymulacji chodzilyscie na monitorowanie?

Witaj julita
Rowniez mialam krotki protokol ,stymulacji zaczelam 8 lipca a 19/7 skonczylam ,mialam 5 razy usg i 20/7 punkcjia ,23/7 transfer
Ivf udane czego zycze kazdej
Pamietaj jedno kazda kobieta przechodzi inaczej stymulacji I skutki punkcji a tez kazda klinika prowadzi inaczej ,jedno jest tak samo mniej wiecej cale ivf ;)
Jednym tez sie udaje za 1 razem inne niestety Sue mecza Po 5 razy ;(((
Wybacz doslownosc Ale chyba lepiej prawde pisac ..
Trzymam kciyki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Ewelina ja staram się już 3 lata. A wcześniej nigdy się nie zabezpieczalam. Po tym jak lekarz stwierdził niedrozny jajowod zaproponował inseminacja bądź in vitro. Od razu stwierdził że szanse są większe przy in vitro
 
A mnie proszę dopisać na datę porodu na wtorek, 10 października. I w ogóle moje dziecko będzie spod znaku wagi. O!

[emoji43][emoji12][emoji39]

Żartuję oczywiście. Niech juz maż wróci do domu bo ja tu siedzę, głupieje i wszystkie kalkulatory internetowe sprawdzam żeby zabić czas :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

A ja tam Cię mogę dopisać, kochana! ;) Tak na szczęście :)
Ja to od razu po transferze date porodu w sieci sobie wyliczałam ;)
 
reklama
Do góry